SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

sex po odstawianiu sterydow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1263

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 1480
Witam mam taki problem ze podczas sexu z partnerka moj stosunek trwa 3-4min i nie moge nic z tym zrobic, dodam ze mam 25 lat.
1,5roku temu bylem na cyklu sterydowym testosteron , tren , clenbuterol ,deca praktycznie wszystko byłem mlody i glupi jak wiadomo przez ten cykl zerwalem z dziewczyna przestalem brac ale nie zrobilem odbloku . teraz poznalem dziewczyne jestesmy razem 6 miesiecy i mam taki problem ze nie potrafie uprawiac seksu nie to ze nie osiagam erekcji tylko nie potrawie uprawiac dlugo seksu nie wiem czy to siedzi w mojej glowie czy w czyms innym a moze poiwnienem zrobic sobie odblok lub zglosic sie gdzies z tym problemem co sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5822 Napisanych postów 5010 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257826
ale trwa 3-4 minuty z powodu szybkiego finału, czy robi się "miękka faja"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 129 dni Przeczytanych tematów 1480
z powodu szybkiego finalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 448 Napisanych postów 2467 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 260211
jeśli przed cyklem było git, to sprawdziłbym hormony i później decydował co dalej - czy głowa, czy endo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5822 Napisanych postów 5010 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 257826
ekspertem w kwestii sterydów nie jestem, ale wg mnie to raczej nie kwestia odbloku, tylko głowy popróbuj w innych pozycjach, w których "Ty" jesteś mniej aktywny, możesz też zapytać się w dziale Doping
http://www.sfd.pl/Doping-f14.html - tam z bardzo doświadczonymi osobami w tej kwestii będziesz mógł podyskutować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1725 Napisanych postów 46983 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475880
DJ_DoDo
ekspertem w kwestii sterydów nie jestem, ale wg mnie to raczej nie kwestia odbloku, tylko głowy popróbuj w innych pozycjach, w których "Ty" jesteś mniej aktywny,

kwestia indywidualna czy akurat w takich będzie dłużej dochodził czy wolniej

na pewno wyluzować trochę bo teraz głowa obciążona i już na starcie myślisz o tym, są specjalne prezerwatywy przeznaczone żeby moc trochę dłużej mogą być pomocne

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewlekły ból całych pleców spowodowany przykurczem mięśni. Pomocy.