SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudnąć do lata

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
witam. od prawie dwóch miesięcy bez 4 dni prowadzę ,, dietę " bardzo głupią, fakt. Jem tylko owoce i warzywa. I to w bardzo małych ilościach np. jabłko dziennie. Schudłam około 10kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Lecz zależy mi bardzo na schudnięciu dużo z nóg. Dodatkowo jeżdżę na rowerze stacjonarnym codziennie po godzinie i trenuje taniec nowoczesny dwa razy w tyg. po 1,5h. Chciałabym prosić o jakieś rady.

Płeć: Kobieta

Wiek: -

Waga: 56

Wzrost: 163

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: -

Obwód talii: -

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: szkoła, treningi

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: taniec, dwa razy w tyg.

Odżywianie: -

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: -

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: -

Stosowane wcześniej diety: -

Zmieniony przez - zawzięta w dniu 2008-03-10 16:13:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Ludzie!!! Przecież jej jest wszystko jedno czy będzie trzęsącą sie tłuszczową galaretą czy nie... Byleby ważyła swoje 48 kilo. I nie wytłumaczysz, ze 56 kilo mięśnia wygląda o wiele piękniej niż 48 kilo smalcu... Ona MUSI do lata zobaczyć na wadze 48 kilo i tyle

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Rady wiszą...
Łapki mi opadły

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Rada: poczytaj o zdrowym odżywianiu. Później zadaj konkretne pytania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To teraz szybciutko czytaj, koncz diete oczyszczajaca bo juz starczy i uloz porządna odchudzajaca. Te kg co stracilas to woda + resztaki zgromadzone w jelitach i tyle, wiec o efektach odchudzajacych mowic nie mozna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Obli, nie dobijaj jej, bo już nawet tego jednego jabłuszka sierotki nie będzie jadła...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Hm, z tego co słyszałam to woda i te resztki to schodzą w ciągu pierwszych dwóch tygodni, nie mam racji? Ale żeby aż dwa miesiące? Szczerze nie znam się na tym za bardzo a jestem zdesperowana i chcę po prostu osiągnąć wymarzoną wagę czyli 45 kg. I przestać być pączusiem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Acha i zapomniałam dodać, że piję zioła ,, liść senesu" które przeczyszczają organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Zawzięta czy Ty rozumiesz slowo pisane??? Zapoznaj się z zasadami prawidłowego, zdrowego odżywiania, a potem pytaj o konkrety... Czytanie nie boli

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Z Twojej wypowiedzi 2 fakty są najważniejsze - że Twoja dieta jest bardzo głupia i że się na tym nie znasz. Tak więc droga koleżanko, trzeba się poznać. Nikt tego za ciebie nie zrobi, bo nie taki jest cel tego forum. Sama musisz się czegoś dowiedzieć z postów podwieszonych, ułożyć indywidualnie dietę i wtedy zwrócić się w sprawie ewentualnych poprawek. Innego sposobu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Sorry troche mi umknelo przez te 4 dni . Z tymże jest jeszcze gorzej, ech...
Napisz co jesz, rzeczywiscie jest to jedno jabłko dziennie? Zdajesz sobie sprawe, ze potrzebujac bialka twoj organizm zjada swoje miesnie, tluszcz zostawia na pozniej Pomysl co sie dzieje u ciebie na takiej diecie i pomysl co sie stanie jak przestaniesz tak jesc. Do lata mozna tyle schudnac ile chcesz, choc kg do mnie nie przemawiaja, bo to pojecie wzgledne, zalezy ile ma sie miesni i ile tluszczu, ja tam wole miesnie , ale tylko wtedy gdyu bedziesz normalnie sie odzywiac, jezeli sie to jeszcze nie zdazylo, to juz niedlugo osiagniesz takie spowolnienie metabolizmu, ze jak zjesz do tego jablka, banana to utyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1431
ilośc przeczytanych artykułów : 1.
az m sie serce sciska, jak widze jak glupie panienki (wybacz ale taka prawda) niszcza sie na wlasne zyczenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Dieta Prosze o ocene

Następny temat

Pomocy, z tłuszczem na brzuchu

Wiecej