SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

saa a bezplodnosc?????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2183
witam nurtuje mnie takie pytanie czy bedac podczas cyklu saa przykladowo-(enan+deka +meta) jezeli sie wpadnie to czy dziecku moze cos grozic???? i czy wogole po saa mozna stac sie bezplodnym? bo chodza pogloski ze taki srodek jak boldek jest teratogenny?czy to tylko zwykly mit???
szukalem na necie ale nic nie znalazlem
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ostatnio w MD bylo info ze dawka 500mg testa miesiecznie moze byc bardoz skutecznym srodkiem antykoncepcyjnym. chyba 99,1 % skutecznosci. hehe. bylo tez zdanie ze krążą legendy o sterydowych dzieciach. jak widac to nei legendy tylko fakty, w dodatku dawki testa kilkadziesiat razy wieksze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12032
Jak jestes w trakcie cyklu i wpadniesz to urodzi sie maly zielony niezwyciezony HULK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
postaraj sie żeby nie wpaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2183
wlasnie takie odpowiedzi mnie wku... ze ty urodziles sie zielony to nie oczekuj ze za jakis czas urodzi sie kolega podobny do ciebie:)
ja jestem juz poza cyklem ale w lutym przymiezam sie do kolejnego a pytam sie tak z czystej ciekawosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1388
'miszcz cientej ripozdy' sie znalazl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja albo od koksu jestem bezpłodny albo może od zawsze to nie wiem. no i jest jeszcze opcja że partnerki akurat nie płodne itp. itd. trzeba zrobić badania na cyklu i dłuższy OFF i na badania znowu bo inaczej ciężko strzelać. każdy organizm inaczej reaguje itp .itd.

Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2009-12-20 15:30:00

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Po wieloletnim stosowaniu koksu, mozesz byc nieplodny, ale da sie jescze cos z tym zrobic.
A to ze boldek moze byc teratogenny, to nie znaczy ze jestes po nim bezplodny...

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 381 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5448
kiedys byl taki jegomosc na forum jak KK(wtajemniczeni wiedza o kim mowa )wpadl na cyklonie(a te to robil b.solidne). Urodzila mu sie (zonie of kors) zdrowa coreczka

Powrót po latach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
znajomy "zalał" na cyklu enan+wino i ma córe:)zała i zdrowa:) a wszesniej walił hormon z propem:)
A jak choddzi bolda to nie Ty bedziesz bezpłodny tylko ewentualnie Twoje dzieci i dzieci Twoich dzieci moga byc nie halo:) to jest ta teratogennosc:) ale nie jest to poparte zadnymi naukowymi badaniami tak sie mówi.... chyba to sie wziło od genFara bo k...rwa jak ten flakon wyglada:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
same coreczki po tych koksach cos podejzane:)

go hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
koorva czy wy w końcu się nauczycie co to jest teratogenność??

Teratogenność (dosłownie potworotwórczość od teratos – potwór) – właściwość teratogenów powodująca wady (potworności) w rozwoju płodu (mają ją np. promieniowanie, wirusy, ksenobiotyki, niektóre lekarstwa).

Działanie teratogenne to działanie toksyczne substancji na zarodek lub płód (śmierć zarodka, zaburzenia czynnościowe, opóźnienie rozwoju, przedwczesne urodzenie).

no chyba, że chcecie go wbijać swoim kobietom jak będą w ciąży to wtedy możecie się obawiać tej całej teratogenności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tylko bez jazdy prosze bo jestem tu pierwszy raz :PP

Następny temat

warto?

WHEY premium