SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słonica w składzie porcelany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2660
Witajcie. czytam Wasze wypowiedzi kilogramami, jakąś tam wiedzę teoretyczną posiadam, ale praktyka to tragedia. tyję. przeraźliwie tyję w oczach, chociaż do tej pory chudłam na tej "diecie". zacznę od tego ze jestem uzależniona od chudego białego sera. mogę zjeść nawet 7 kostek dziennnie! zdarza mi sie o 23 pochłonąć trzy... oprócz tego jem białka jajek, czasem całe jajka, 3 łyżki owsianych rano, piersi z kury gotowane, tuńczyki w wodzie, ryby, mleko 0%, łyżeczkę lnianego dziennie,mnóstwo warzyw, zero owoców, cukru, piję 2 - 3 litry niegazowanej, czasem zjadam 50g brązowego ryżu. ogólnie bardzo boje się węgli. i tak. czuje się fatalnie, jestem strasznie słaba, każdego dnia mam więcej cm w udach, masakrycznie boli mnie brzucch, zwłaszcza po serze.robiłam badania krew, mocz, wątroba, nerki wszystko jest ok. tylko dlaczego mam opuchniętą twarz, boli mnie całe ciało jakby było wielkim siniakiem.ćwiczę aeroby 60 min każdego dnia - głownie rower. w lutym wazyłam 52 kg, dzisij waga pokazuje 57,5. mam 160 cm wzrostu. czuje sie fatalnie z tym wszystkim, unikam ludzi,i tyję. ciagle tyje. co jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
ile masz lat?
a badałaś hormony?
duzo pijesz tego mleka i bez sensu tyle %.

Zmieniony przez - curly_joey w dniu 2009-08-22 22:27:30

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2660
nie piję dużo mleka, do kawy tylko. mam 21 lat, hormonów nie badałam. zażywam doustną antykoncepcję, czwarty miesiąc i jest coraz gorzej. lekarz mówi ze organizm sie adaptuje ale ja mam dosyć takego przyswajania. naprawdę sytuacja jest fatalna, czuje się w potrzasku. a im wiecej cwicze i bardziej sie redukuje tym okrąg się zacieśnia bo tak naprawdę tych produktów spożywczych do wyeliminowania pozostaje niewiele. co robić? ps. dziękuje za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1331 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13780
Mi to wygląda na bulimię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
jaką bulimię...
w sumie lekarz moze miec rację,bo każdy organizm inaczej reaguje. Brałam kiedyś hormony,po jednych schudłam,po innych przytyłam.
Zrezygnuj z sera,są inne źródła białka, bo być moze on działa na Twoją niekorzysć.
Często się wypróżniasz, w jakim stanie jest Twoja skóra? Te osłabienie, obrzęk tawrzy,wzrost wagi..Zbadaj sobie tarczycę,bo moze w tym tkwi źródło.
na tym etapie ciężko jest określić gdzie tkwi problem..

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapusta w diecie

Następny temat

Dieta Carb Cycling do oceny

WHEY premium