SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba + masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 479
tak sie zastanawiam czy bylyby efekty gdybym stosowal 2 razy w tyg trening z duza liczba powtorzen a 2 razy z mniejsza??
powiedzmy trening na rzezbe i trnieng na mase.

ktos cos takiego stosowal??

pzdr!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Niechce zakladac nowego tematu wiec zapytam tu. Niemowcie zebym poszukal odpowiedzi , naprawde nie mam czasu , jestem w woju z ograniczonym dostepem do neta ( 2h miesiecznie....). Musze:
1. Dzwigac sie 15 razy nachwytem na drązku.
2. 3km Robic w 12,30 min. ( pale )
3. 80 brzuszkow w 120 sek.( to najmniejszy problem)
W woju stracilem juz 20 kg , ale i sila mi spadla.
Cwiczac drazek wiem ze pracuja plecy ale one nigdy sie nie mecza tymi cwiczeniami. Meczy mi sie biceps , mam 40 cm , ale jest "krotki" , gdy napne reke w kacie 45* odleglosc od przedramienia jest 4 cm! , mysle ze to jest powod malej sily przy podciaganiu, ale i waze dalej 106 kg, normalnie na sztandze " na raz" 70 kg dzwigam na biceps. Diety nie ma ( zarcie wojskowe ) , ale za to mam predyspozycje ( geny ) po tacie i dziadku.

I tu nasuwa sie moje pytanie , czy robiac codziennie drazek , 3km , brzuszki ( 10x30 i 1x80 ), 4x 30 pompek , strace na sile?( bo nie mam diety bialkowej) czy wycwicze organizm do takiego wysilku zeby czas ,oraz ilosc powtorzen byla lepsza ? Czy moze w poszczegolne dni robic poszczegolne cwiczenia "na maxa"

Z doswiadczenia widze ze coraz lepiej mi idzie , ale odczuwam czesciej zmeczenie i wieksze. Dluzej musze spac zeby sie zregenerowac( powod , dalej brak dobrego zarcia).

Moze sa jakies tanie odzywki , max 50 zl , co by pomogly w regenerazcji zeby nie musialy sie miesnie spalac , tylko te 7 kg nadwagi ( wiecej nie mam).

A , wlasnie , i czy , wielkosc zyl ma znaczenie ( napewno tak ) , i czy idzie wytrenowac je w jakis sposob by byly wieksze i dostarczaly wiecej i szybciej tlenu celem poprawienia wydolnosci przy dlugim wysilku

Co do aktualnego pytania , idzie miec rzezbe przy 100 kg masy , zalezy o jaka mase tobie chodzi. Mi tam wystarcza te 100+ , ani otyly nie jestem , ani chudziutki , tak w sam raz. Prawie mi jush szpagat wychodzi:P

Za odpowiedzi dziekuje z gory , zobacze na nastepnej przepustce :p za 2 tyg. Prosze o pisanie "latwym jezykiem" , jestem noob jesli chodzi o cwiczenie. pozdrawiam

Zawsze moze byc lepiej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
i czego sie spodziewasz? trening (czy na mase czy rzezbe) wymaga przede wszystkim odpowiedniej diety. i to od nie j zalezy sukces.

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 479
powiedzmy ze bede kcal wychodzil na "0", bialko na poziomie 2,5g/kg. nie rozbuduje miesni?! nie wyrzezbie?! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
nie. do przyrostu miesni potrzeba nadmiaru kalorii, jezeli zjesz tyle ile potzrebujesz do zycia i treningu, nie urosniesz. rzezba owszem

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
2,5g/kg białka to sporo.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 136
zrob sobie tak: najpierw mase konrektnie jakos, a jak zrobisz mase to zapodaj sobie jakas rzezbe i powinno byc ok... nabierzesz masy miesniowej i potem wyrzezbisz sie, spalisz tluszczyk i powinno wszystko byc git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Masę i rzeźbę nie pogodzisz ze sobą, albo jedno albo drugie.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 479
zalej?! do masy tluszczowej owszem ale do rozbudowy tkanki miesniowej nie wydaje mi sie zebys potrzebowal nadmiaru kcal.

sam trening niszczy strukture miesni, pozniej sa odbudowywane, odbudowywane jako wieksze!! doslownie komorki staja sie wieksze, wieksze obj kom = wieksza objetosc tkanki, tkanki miesniowej :)

2,5 wiem ze sporo, ale co powiedziec na 3g/kg jak przeczytalem w styczniwoym wydaniu KiF??

pzdr!!

ps czekam na jakeis propozycje treningowe/dietetyczne w tej kwestii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
to zle ci sie wdaje. oragnizm poza biezacymi potzrebami (utrzymanie temp ciala, podstwwowe funkce zyciowe) zuzywa energie podczas treningu. jezeli bedziesz dostarczal tyle kalorii ile dokladnie potzrebujesz do w/w to nie urosniesz. aby pobudzic procesy anaboliczne, trzeba dostarczyc dodatkowych kalorii. organizm podczas regenerowania sie po i wlasnie odbudowy (wiekszych juz) wlokien miesniowych nadal potzrebuje dodatkowej porcji energii. zajrzyj do jakiegokolwiek w miare profesjonalnego postu (czy. napisanego przez znawcow w dziale) dotyczacego diety na mase. w kazdym jest mowa o dodatkowych 500-1000 kcal ponad to ile potzebuje oragnizm. jedzac dokladnie tyle ile zuzywasz nie urosniesz ani nie schudniesz.

co do 2,5 bialka. wcale nie uwazam, ze to za duzo. sam jem okolo 3 gr. wystarcz odpowiednio sie nawadniac i nie ma mowy o jakichs niegatywnych skutkach takiej ilosci bialka

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 119 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 479
1. no to przeciez o tym pisze!! dostarczanie odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych organizmowi co nie musi dawac dodatniego bilansu energetycznego. a z 3g/kg to dla mnie mzoesz nawet 5 jesc ;)

2. a co mysliscie o treningu, 2 razy w tyg rzezba 2 razy masa?!

pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
tylko zastanów się po co??
3g.kg to zdecydowanie dużo.
2 g jest optymalnie.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O TRENINGI NA MASE I SIŁĘ xD^^

Następny temat

Poszerzyc biceps, jak?

WHEY premium