SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rzezba

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1561

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 44
hejka, potrzebuje pomocy przy ulozeniu treningu na rzezbe ;) mam 178 wzrostu, 56 kg, nie mam problemu z tkanka tluszczowa i zazywam odzywke bialkowa. Chodzi mi o to zeby bardziej uwydatnic miesnia ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 59591 Wiek 14 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228104
Przy tym wzroście i wadze powinnaś być pocięta do sucha z widoczynymi prążkami na pośladach Skoro mięśni nie widzisz, tzn. że masz bardzo małą masę mięśniową. W tym przypadku samym treningiem mało co zdziałasz. Tutaj trzeba JEŚĆ i to porządnie.

Ale, ale. Nie przesądzajmy. Ankieta, zdjęcia sylwetki (przód, tył, bok, tylko błagam nie jakieś pokraczne pozy w lustrze ), wypiska z miski (użyj dziennika: dietetyk.sfd.pl) i obecny plan treningowy.

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4651
Najpierw robimy masę, potem rzeźbę ;)

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 59591 Wiek 14 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 228104
Cykle masa-rzeźba zostawiamy kulturystom, pasjonatom kulturystyki, bardzo doświadczonym kobietom. W naszym dziale nie popieramy bujania się pomiędzy tyciem i chudnięciem

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-07-20 12:31:53

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105215
Zresztą szczupłym dziewczynom z działu do tej pory udaje się robić rzeźbę bez masy.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4651
Ja sobie zażartowałam, ale luz :D

Sylwia Kusiak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 105215
Wydaje mi się, że to nie jest temat przeznaczony do żartów

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hej, dzieki wszystkim za odpowiedz. Jesli chodzi o mase hm... to szczerze nie bardzo mam ochote przytyc ;( wydaje mi sie ze do tej pory zle cwiczylam bo robilam 3 serie po 10 i zwiekszalam obciazenie. Tak naprawde to dopiero sie zaczelam tym bardziej interesowac i stad moje pytanie jak cwiczyc. 3 serie ale wiecej powtorzen z mniejszym obciazeniem? czy mniej powtorzen i zwiekszanie obciazania? co jest lepsze?
poki co mam tylko takie zdjecia
pozdrawiam i dzieki

Zmieniony przez - krzykacz w dniu 2011-07-21 17:37:08
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

innych fotek nie mam, plecow tez nie ;( sorry ale moze mi cos podpowiesz Martucca bo widze ze jestes konkretna ;) dzieki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pomoc moderatorek

Następny temat

Potrzebna pomoc z odstającym brzuchem