SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rzeżba i redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 431

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1695
Witam
Mam pytanie otóż mam 17 lat,186 cm wzrostu,ok 80 kg,mam ok 24 procent tłuszczu na sobie,zamierzam zrzucić zbędne kilogramy i wyrzężbić się troszkę,mam dostęp do siłowni,tylko nie wiem jak ćwiczyć,chce schudnąć nie nabrać masy.Oprócz tego co bym robił na siłowni czy sprawdzi się kalinistyka ponieważ mogę ją wykonywać w domu.

Osu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 23860 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 147323
Ankieta drogi kolego , pracę nad sylwetką zaczyna się od kuchni .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wytrzymałość mięśni - czterodniowy plan

Następny temat

Split góra/dół co dalej?

Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Krzysztof Skryplonek - ocena sylwetki Czosnek stymuluje anabolizm Czosnek stymuluje anabolizm Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej Trening wibracyjny nie zapobiega utracie masy mięśniowej 5 ćwiczeń na treningową nudę 5 ćwiczeń na treningową nudę Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty