SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeżba łapek :P

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
Mam 17 lat 177 cm wzrostu waze 77 kg
mam 34 cm w łapce ale prawie wcale tego nie widac co mam zrobic zeby te mięsnie byly bardziej widoczne bez napinania

mam do dyspozycji drązek i hantle 3 kg

z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Żeby mięśnie były widoczne trzeba zrobić redukcję. Ale przed redukcją, trzeba tych mięśni trochę nabrać, żeby mieć co rzeźbić, czyli trening masowy.

Nie da się robić rzeźby miejscowo, to zależy od poziomu tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
34 cm przy wzroscie 177 cm to bardzo malo wiec nic dziwnego ze miesni nie widac. Masuj i tyle, a pozniej przejmuj sie rzezba. I koniecznie spraw sobie wiecej ciezaru bo z tym niewiele osiagniesz. Chyba nie zamierzasz trenowac tylko samych rak? Pozdro

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1788
34 cm to ardzo malo... ja tez mam 17 lat, 77kg waze i wzrostu 177cm i mam 37,5cm w prawej lapie. Cwiecze dopiero miesiac :) a polecalbym Ci albo zakupic jakis sprzet, albo zapisdac sie na silownie i rozwijac wszystkie grupy miesni poprzez trening np FBW. Bo samych rak nie ma co cwiczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie dopompowujące

Następny temat

Pomocy! Jaka dieta na mase i jaki trening?

WHEY premium