SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzeźba

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
Siema!!! Mam na imię Kacper mam 14lat! Mam pare pytań
1.czy jeśli biore białko to spalam tkanke a miesnie zostają?? jeśli coś źle poprawiajcie po to tu jestem
2.czy cwiczenia takie jak pompki klasyczne,rosyjski twist,podciąganie nóg na drązku i rosyjski twiet bez obciązenia da mi wyrobić mięsnie brzucha cwicze wszystko po 30 min 20 powtórzen do kazdego cwiczenia i za ile moge widziec pierwsze rezultaty!!!???
3.do cwiczen mam juz dobraną diete
4.co da mi reduktor tłuszczu czy będe chudł czy będzie lepiej z rzeźbieniem
5.Licze na szybka odpowiedz.Za odpowiedź z góry dzięki !!!!!

Pozdrawiam!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Masz bardzo ale to bardzo duże braki żeby coś ci doradzać ( za dużo by trzeba było radzić) i najpierw musisz sporo poczytać . https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
1. nie, liczy sie ogol diety, nie tylko ilosc zawartych w niej protein, to nie takie proste niestety
2.niestety pytanie typu zgadywanie, potrenujesz kilka miesiecy to sie okaze czy pomoglo
3.spoko
4.nic nie da jak nie ukierunkujesz diety na redukcje tluszczu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
przedstaw tą swoją diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Masz bardzo ograniczona wiedzę (wiem jesteś mlody) poczytaj artykuły z podanego linka. Pytania Twoje są właśnie typowo od laika lub wymagające wróżenia ze szklanej kuli. Tomek jakoś na ne odpowiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
Moze wy byście mi podali cwiczenia które są skutkujące i dobre!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 154
poniedziałek to sniadanie 6x pomidor kotajlowy 3 jajka na twardo i 4 kromki ciemnego pieczywa obiad pałka z kurczaka i ryz z warzywami
a kolacja 4 liscie sałty i x pomidor 4 x oliwki i sos vinegre
wtorek-owsianka i słodki jogurt 2 sniadanie to kapusta pekinska i sos vinegre obiad potrawka z kurczaka z sosem słodko kwasnym i kolacja ciemne pieczywo rzodkiewka i twarozek biały
środa-sniadanie banan kiwi i jabłko sałatka 2 razy do szkoły i w domu obiad makaron z sosem słodko wasnym do tego sałata i pomidor kolacja to co w srode
czwartek-banan jabłko kiwi sałatka do szkoły i w domu obiad warzywa z ryżem i filetem z kurczaka
kolacja jajka ciemne pieczywo
piatek sniadanie ciemny chleb rodkiewka twarozek do szkoły i w domu obiad piers z kurczaka z warzywami a na kolacje nasiona słonecznika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Tych kaorii nawet 1000 dziennie nie dostarczasz
zerknij sobie w ten temat i staraj sie trzymać podstaw, w Twoim wieku więcej nie potrzeba
https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 834
W tej twojej diecie nie ma białka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po przerwie czas na trening

Następny temat

Przykładowy Plan Treningowy

WHEY premium