SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ryż basmati - ig ? przed i po treningu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2612

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10609 Napisanych postów 43067 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Nadaje się czy przed lepiej coś wrzucić o mniejszym IG?

Bo jak dobrze znalazłem to ma 60 czyli średnie
natomiast kasza gryczana ma 54 czyli już niskie a płatki owsiane górskie ?

w sumie to szukam czegoś przed treningiem mam 2h. o niskim IG co polecacie ?

Zmieniony przez - Hakla w dniu 2009-08-03 10:04:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1935 Napisanych postów 49770 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 447797
Nie ma wiekszej roznicy. Oba zrodla weglowodanow beda dobre w tym okresie. Ew. roznica moze byc w szybkosci jaka posilek z ryzem basmati opusci zoladek w porownaniu np z kasza jeczminna czy gryczana, wiec na treningu nie bedziesz przepelniony. Spore ilosci magnezu z kaszy lepsze beda po treningu niz przed nim.

Zmieniony przez - domer w dniu 2009-08-03 10:07:40

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę - rozkład posiłków

Następny temat

Zawartość b t ww na kg m c

Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Gotu Kola Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki