SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ruski czołg - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17711

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1860 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 449147
zdecydowałem się jednak wystartować w konkursie jako przetarcie przed konkursem na kratę 2018 w której będziemy walczyć wraz z kolegą Kolosem o zwycięstwo

niestety tym razem masti ewidentnie nie trafił ćwiczeniami w moje możliwości no ale nie zawsze jest niedziela. A więc punktów za ćwiczenia w tym module nie będzie, za kratę możliwe, że też nie

Jedyna szansa w zgubionych kilogramach ale 3% w moim przypadku to aż 4,308kg a na osiągnięcie tego mam 18 podczas których są święta i narodzi mi się syn. No ale co tam, przynajmniej może dzięki temu że wystartuje to będzie jedna osoba więcej nagrodzona w konkursie.

1. Dane antropometryczne:

-wzrost: 190cm
-waga 143,6
-obwód pasa: 119cm
-pomiar grubośći fałdy skóry: 42mm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1543 Napisanych postów 22460 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 375205
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1860 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 449147
on jedzie na ketozie więc leci mu szybciej. ja sobie odcięcie węgli zostawiam na zastoj
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 277 Napisanych postów 7577 Wiek 35 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 110765
Co ja widzę co ja pacze witaj na pokładzie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2091 Napisanych postów 15269 Wiek 68 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 442614
ruski czołg
on jedzie na ketozie więc leci mu szybciej. ja sobie odcięcie węgli zostawiam na zastoj

Na każdej diecie leci podobnie
Chociaż prawdą jest, że na początku najskuteczniejsze jest ograniczenie węglowodanów.
Potem to liczy się bilans kaloryczny
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 809 Napisanych postów 4893 Wiek 45 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 231289
Powodzenia
Pilnuj metabolizmu, bo to w tym momencie najskuteczniejsza droga do celu.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 988 Napisanych postów 5789 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 90810
No ruski, jak we dwóch odwalimy krate na finał to ziemia zadrży i morze się rozstąpi
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 228 Napisanych postów 1828 Wiek 56 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 129431
fanslaska
No ruski, jak we dwóch odwalimy krate na finał to ziemia zadrży i morze się rozstąpi

He, he, to ja się do Was przyłączam
napisał(a)
Ekspert
Dzięki wszystkim za odwiedziny i wsparcie. Fan - jako że w tym roku nie zamierzam sprowadzać na ludzkość trzęsień ziemi i tym podobnych rozrywek to kratę sobie odpuszczam realny cel jaki sobie stawiam na te 11 tygodni to zejście do 130kg i zgubienie 11cm w pasie. Jeśli to się uda to będę w pełni zadowolony.
Jeśli chodzi o trening to bazuje nadal na tym co robiłem do tej pory czyli głównie siady, wyciskania i MC. Do tego trochę zabawy na drążku bo chciałbym za te 11 tygodni podciągnąć się z 2-3 razy.

12-04-2017, dzień 1, środa

Dzisiaj dieta trochę kombinowana na oko bo małżonka rozmroziła i ugotowała sobie pierogi ale okazało się, że są z mięsem wiec musiałem ja zjeść. po za tym czysto chociaż nie ascetycznie. Kupiłem fajną kiełbasę białą NATURRINO - polecam bo ma dobry skład i smak. Wiadomo, że nie jako baza ale jako urozmaicenie diety wg mnie się nadaje. No i będzie co wcinać na święta

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 3423 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 103791
cisniesz Czolgu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 3234 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91753
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rutkow , Konkurs Krata na Lato 2017

Następny temat

Paatik – Bikini bez wstydu vs. Krata na lato

Plan treningowy na masę dla ektomorfika Plan treningowy na masę dla ektomorfika Efedryna - stosowanie, działanie Efedryna - stosowanie, działanie Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik - ocena sylwetki Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny