logo
zamknij zamknij

ruska metka

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6725

0 5 0
napisał(a)
Temat przeniesiony przez Fighter z działu Szatnia. Zgłoś naruszenie
Anonim
Ekspert
Szacuny 10602 Napisanych postów 42837 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Siema!Zaczne tak- Polska metka fajne GOw...zrobiłem na niej 3.5kg masy,na ruskiej zrobilem 5.5kg a teraz jade na tajce(tajlandzka metka)i juz 7kg a jestem w połowie cyklu.Co wy na to?

Pozdrawiam Lidon
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10602 Napisanych postów 42837 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
gratuluję....

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
napisał(a)
Fighter
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17433
Boże, pomóż przetrwać takie niegodne czasy.

A sprawdzałeś wątrobę, może już jej nie masz.
To ile teraz ważysz ? Jakie masz osiągi ? Jesteś już pewnie byk, zarzuciłeś ze 14 kilo. Ugh.
Nie martw się, zjedzie prędzej czy później...raczej prędzej.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
napisał(a)
Anonim
Ekspert
lidon:
zamiast tajskiej mety spróbuj hiszpańskiej muchy
he,he

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
napisał(a)
Anonim
Ekspert
stary zobaczymy miesiąc po odstawieniu-niech żyją SPADKII
meta jest jak proszek do pieczenia spulchnia hehe
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Oj chłopaki Tajska metka +testosteron a na końec cyklu stanazol to ubytek może 3-4kg z 15kg.P.S.Moja watroba jest w porzo`bo biore lek osłaniajacy Hepatil.Niewiedziałem że mam doczynienia z nowicjuszami.Skoro lubicie spadki to polecam Mega Mass2000 Cze
napisał(a)
Fighter
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17433
Tak, jesteśmy nowicjuszami i nie warto z nami gadać. Opuść zatem Forum i wszyscy na tym skorzystamy.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Powiedz mi jak możesz, jak wygląda ta metka "tajka" i po ile u Ciebie chodzi.
Chętnie sam bym spróbował.....

PIRAT
napisał(a)
Ronnie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4839
Jak ruska to tylko z niebieski napisami.Ta jest oczyszczona.Jak sa czarne napisy to wez krzyzyk, przyzeganj sie i mozesz brac.

Ronnie

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Tajka różowe tabletki w kształcie gwiazdy pakowane po 10tabletek 5mg,lub 1000tabletek w puszce.Duży napis "Anabol Tabletes".550zl 1000 tabletek.W listkach nie kupowałem.

p.s.Fighter miałeś kiedyś 130kg na ryju?chcesz się zbłaźnić?i na co ci to?
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Lidon,

Ty sie juz zblazniles jezeli kupowales metke taka jak piszesz:

"Tajka różowe tabletki w kształcie gwiazdy pakowane po 10tabletek 5mg"

To co opisujesz to podroba, czyli jestes zwykly frajerek. Tylko d****ek kupuje podroby. Trzeba byc skonczona ****a, zeby kupic towar wczesniej tego nie sprawdzajac.

Taj jest tylko w tubach po 1000szt. Co do ceny, to cie handzlarz zerznal w dupe. Mozesz to kupic w Warszawie po 300pln/1000tabletek.

Nastepnym razem, zanim zdecydujesz cos tu po******lic, badz pewien, ze nie zrobiono z ciebie*****a.

My z ciotami nie gadamy.

Krasnall
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

Ceny

Przysiad jednonóż na suwnicy Smith z kierowaniem nogi do środka - sposób na szybką kontuzję

Leksykon suplementacji: witamina C

BPA - jak sami się trujemy i jak z tym walczyć?

Ostateczna decyzja Akopa!

Czy słodziki są bezpieczne dla dzieci?

16.09.2017 „KAMIENNA RZEŹBA 2017” W STRZEGOMIU - WYNIKI

Marihuana: testosteron, zdrowie – a mięśnie

TOP 10 najlepszych pośladków polskich fitnessek