SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ruska metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gregbun To samo województwo...a jakie miasto?Chciałbym pokazac ci co to woda,a co to siła i mięsięń!!!A może napisz coś mądrzejszego?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziolek.I w mojej malutkiej mieścinie jest taki jeden...nazywają go Kwas.Też brał ok.5 lat temu.Koks był jego fundamentem.Dziś tego nieużywa,a waży 140kg przy czym jest bardzo pocięty.I tak jak 5lat temu tak dziś nawet z miasta wojewódzkiego Bydgoszczy nikt z nim nie startuje w pojedynke.I co ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
OK LIDON MAM JEDNA PROSBE WYPEŁNIJ PROFIL KLUBOWY OK?

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maku - nie zgadzam sie z Tobą . Po normalnym ćwiczeniu nie stracisz masy tylko jedynie zflaczejesz , twoje mięśnie stracą definicje bo będą przykryte tłuszczem . Wiem co mówie bo mówie z doświadczenia . Trenowałem półtora roku stosując jedynie gainer'y i glutamine , po czym musiałem przerwać trening na rok , w momencie zakończenia trenigu ważyłem 80 kg , i przez ten czas gdy nie ćwiczyłem przytyłem 20 kg ... Teraz jestem jeszcze większy niż wcześniej , tylko mniej umięśniony a bardziej otyły , pokryty tłuszczem . Jak spotkam kogoś kto mnie nie widział od paru miesięcy to zaraz słysze :"co brałeś ? Mietka czy omke ?" a ja wtedy wybucham śmiechem )
Chciałem jeszcze dodać że nie przemieniłem sie w tłustego biszkopta mam jedynie więcej tłuszczu a te kilogramy poszły mi w mase . W tym tygodniu wreszcie zaczełem znów trenować , zobaczymy czy masa spadnie czy sie zwiększy za jakiś czas ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziwicie sie ze gosc chudnie po 3 miesiacach roboty za granicą. kazdy schudnie przy 10h na polu czy w sadzie, koksiarz czy tez normalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Lidon, nie oszukuj się, że jak odstawisz koksy to będziesz nadal duzy i będziesz rósł. Chcesz się przekonać to spróbuj. Ćwiczysz stosunkowo niedługo i gdy zaczynałeś twój organizm jeszcze rósł stąd tak szybko przybierałeś na wadze. Odstaw koksy, ćwicz na sucho i pogadamy jak będziesz miał ok. 30 lat.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj lidon widzę że meta poszła ci też na agresję.
Ja odwiedzam to forum żeby z kulturką sobie pogadać.
Patrz w profilu twoja waga to 122 czy coś a wyciskasz tylko 145-TO JEST ŚMIESZNE.(A TYLE W SIEBIE PAKUJESZ HMN....)
Tak nawiasem jakby meta szła w swoim działaniu ubocznym tylko na wątrobę to by było dobrze>na czaszkę też wali>
STRZAŁKA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6013
Lidon Tom ma rację. Co z tego, że pakujesz w siebie mete. Pamiętaj, że waga nie jest najważniejsza (no chyba, że lubisz sumo). Ja ważę 15 kg mniej od ciebie, a 145 kg na klatkę to moje obciążenie w treningu na siłę i masę.
Lepiej weź się za solidną robotę, a nie chemię.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hm...tak pewnie macie racje...tylko ja tak sobie myśle że mam dopiero 18 lat ,a na większe ciężary przyjdzie czas.
Pozdrawiam staruszków!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO Toma-twoje wyniki są imponujące.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poczatek

Następny temat

co mam brac na poczatek ???

WHEY premium