Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 1848 razy
słowa kluczowe: ruska  meta  prawdziwa 
Autor

ruska meta - czy prawdziwa?

spiechu

Wysłana - 24 marca 2002 17:02    Edytuj Cytuj

Sprawdź swoje BMI




Kupiłem ruska mete, przegladałem ostatnio strony ze sterydami i zobaczyłem ze wyglada ona inaczej niz ta którą kupiłem. Powiedzcie czy jest ona prawdziwa.
I jeszcze jedno kumpel mówił żeby przyjmować mete razem z RANIGAST-em, który osłania zołądek. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam
SPIECHU
 
Pozdrawiam
SPIECHU

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 24 marca 2002 17:32 
W większości przypadków polecamy:

Gaspari Nutrition - MyoFusion

CENA: 149.00zł
Olimp - Vita-Min Multiple Sport

CENA: 19.80zł
Olimp - ARGI POWER

CENA: 48.90zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

Gochan ZASŁUŻONY

Wysłana - 24 marca 2002 17:32    Edytuj Cytuj
Myślę, że to dobra meta. Jeśli chodzi o osłony to radzę osłaniać raczej wątrobę i użyć w tym celu sylimarolu.

Co do ranigastu to zażywanie go bez medycznych zaleceń mija się całkowicie z celem. Ranigast hamuje wydzielanie kwasu solnego przez komórki okładzinowe gruczołów żołądka. Stosuje się go przy owrzodzeniu żołądka i dwunastnice, które to schorzenia nie należą do efektów ubocznych metanabolu. Długotrwałe zażywanie ranigastu jest niebezpieczne i wpływa negatywnie układ krwiotwórczy,
układ krążenia oraz ośrodkowy układ nerwowy.
NIE SŁUCHAJ TAKICH RAD OD KOLEGÓW. IDZ DO LEKARZA I JEGO
SPYTAJ CO ZAŻYWAĆ BY ZMNIEJSZYĆ RYZYKO. JA NIGDY NIE RYZYKOWAŁEM BRANIA BEZ OPIEKI LEKARSKIEJ.

Son Gochan
 
"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley
Ekspert -

spiechu

Wysłana - 24 marca 2002 17:48    Edytuj Cytuj
Dzieki Gochan.
Mam jeszcze jedo pytanie czy taki cykl jak na pierwszy raz jest dobry:

tydz.--- ilosc tabl/dziennie
1 --- 2
2 --- 3
3 --- 2
4 --- 1

Pozdrawiam
SPIECHU
 
Pozdrawiam
SPIECHU

Gochan ZASŁUŻONY

Wysłana - 24 marca 2002 17:55    Edytuj Cytuj
Może być, choć lepszy byłby taki:
1tydz - 1tb(5mg)\dziennie
2tydz - 2tb(10mg)\d
3tydz - 2tb(10mg)\d
4tydz - 1tb(5mg)\d

Son Gochan

Zmieniony przez - gochan w dniu 2002-03-24 17:56:40
 
"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley
Ekspert -

Ronnie

Wysłana - 24 marca 2002 18:02    Edytuj Cytuj

Co sie tyczy autentycznosci to tez uwazam jest jest ok. Meta z czarnymi napisami jest be !!

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein
 
Strengh and honor.
Doradca Incognito.

spiechu

Wysłana - 24 marca 2002 18:48    Edytuj Cytuj
ok Gochan.
Chodzi mi o to ze mam 50 tabl i chciałem to jakoś rozłozyc, na ten cylk ktory mi napisałeś bede potrzebował 42 tab. i zostanie mi jeszcze 8 tabl. Moze gdybym uznał ze tydzien ma 8 dni [:)] wyszło by 48 tabl. na cylk.
I jeszcze jedno w jakichh porach dnia brać metę?



Pozdrawiam
SPIECHU
 
Pozdrawiam
SPIECHU

SFD

Wysłana - 24 marca 2002 18:52    Edytuj Cytuj
hmm w stałych, jak bierzesz dwie to np. po obiedzie jedna i po kolacji druga. Generalnie jak bierzesz jedna, to nie ma znaczenia raczej o jakiej porze.
Aha tabletki bierzesz po posiłkach.

OZZO

Wysłana - 24 marca 2002 19:11    Edytuj  Cytuj
a ja slyszalem ze przed lub w czasie posilku

 

Znawca -

SFD

Wysłana - 24 marca 2002 19:23    Edytuj Cytuj
a może po 5 min spożywania posiłku? a może 3min po posiłku? stary przecież to tosamo, ważne aby przyjmować z posiłkiem.

Gochan ZASŁUŻONY

Wysłana - 24 marca 2002 22:39    Edytuj Cytuj
Otóż to. A jak masz 50 sztuk to żaden problem - dodaj
4 dni po dwie tabletki w środku.

Son Gochan
 
"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley
Ekspert -

spiechu

Wysłana - 25 marca 2002 00:28    Edytuj Cytuj
Dzieki Gochan.
Co myslisz o płaczeniu tribulusa z meta? Tribulus podobno troche podnosi poziom testosteronu.

Pozdrawiam
SPIECHU
 
Pozdrawiam
SPIECHU
 
Odpowiedzi jest na 2 strony.     następna 
 
Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

ruska meta - czy prawdziwa?

Strony:  pierwsza  2   ostatnia 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.