SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstępy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Hej,

Zauważyłem u sobie rozstępy. jeszcze nie są za duże. trochę na bicku i ramionach

Zacząłem więc używać kremu przeciw rozstępom, i nawilżam trenowane partie przed treningiem.

Do treningu dorzuciłem aeroby (wcześniej robiłem masę). 4 razy 45 min w tygodniu

Czy to wystarczy, aby uniknąć rozstępów w przyszłości.(spadnie mi troche ciała więc skóra będzie mniej napieta + kremy) Czy obecne pomimo profilaktyki mogą się pogłębić?



Zmieniony przez - yad w dniu 2013-03-22 10:02:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Czy zupełnie unikniesz, tego nie da się stwierdzić. Jeśli nie będziesz w szybkim tempie przybierał na wadze, to na pewno zmniejszasz szanse na ich występowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 543
Generalnie planuje zrzucić ok.3 tłuszczu i przez jakiś czas na tym pozostać.

A druga kwestia? Nie zwiększając masy ciała, istniejące rozstępy mogą się pogłębić?

Zmieniony przez - yad w dniu 2013-03-22 10:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Teoretycznie nie powinny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Impotencja ?

Następny temat

Słabości po wysiłku fizycznym pomocy! :(

WHEY premium