SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska dieta dawkowanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 66
WITAM PROSZE O ROZPISKE DIETE I DAWKOWANIE KUPILEM MASS XXL 3KG TREK I NITROBOLON 300 KAPS TREK ! MAM 14 LAT , WAZE 53 KG WIEM ZE JESTEM ZA MLODY ALE JUZ ZDECYDOWALEM ZE BEDE CWICZYL NA TYCH ODRZYWACH . POZDRO CZEKAM

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 53

Wzrost: 160

Cel treningowy: chce byc wiekszy

Staż treningowy na słowni: niemam

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): ATLAS ŁAWECZKA DRĄZEK HANTELKI

Dieta: niemam

Przeciwskaznania medyczne: nie

Zażywane suplementy: MASS XXL / NITRO BOLON
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 820 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11401
ile za to dałeś?, forsa poszła w błoto niestety Pozdro.

"Hope deferred makes the heart sick
but a desire fulfilled is a tree of life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
tak, jak napisał dogzilla - forsa poszła w błoto
nawet diety nie masz, pewnie nawet nie chcesz ćwiczyć nóg, czy pleców, bo co tam, nikt ich nie widzi.

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 657
popieram w/w posty .
Jesteś za młody, jeszcze rośniesz i nie do końca siłka jest wskazana. Proponuję, jak na razie plan ogólnorozwojowy, za dwa-trzy lata będziesz mógł zacząc cwiczyc.

Marche ou Perir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 190
co to ma k*rwa byc pocwicz sobie pol roku z dieta a pozniej pomysl o odzywkach...

Pomogłem daj soga !!!

"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do sprawdzenia :D

Następny temat

trening na masę do oceny

Wiecej