SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rozpiska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1006

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
Witam. Zalzy mi na treningu 3 dniowym (pn sroda piatek) nie wiem jakie partie moge polaczyc. To znaczy zalezy mi na nogach plecach bicepsie klacie barkach noo i triceps nie wiem co z czym robic moze pomozecie jak bd najlepiej ?

=[][]====[][]= No pain, no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 963 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15979
Ankieta

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss
Jak pomogłem, daj SOGa : )

napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1641 Napisanych postów 35913 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230422
Wypelnisz sumiennie ankiete to dopiero bedzie mozna cokolwiek powiedziec...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2260
jaką ankietę ?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
ankieta -> post podwieszony na czerwono w dziale http://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
napisał(a)
Początkujący
problem w tym ze nie moge tej ankiety dac

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1641 Napisanych postów 35913 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230422
Waga :

Wzrost :

Cel treningowy :

Staż treningowy na siłowni :

Uprawiane inne sporty :

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta :

Przeciwskazania medyczne :

Zażywane suplementy :

UZUPELNIJ TO

ZDR.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący

Waga : 68

Wzrost : 178

Cel treningowy : masa

Staż treningowy na siłowni : 1 rok.

Uprawiane inne sporty : kazdy po trochu

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full sprzet

Dieta : jest

Przeciwskazania medyczne : nie ma

Zażywane suplementy : nie biorę

Zmieniony przez - Paterski w dniu 2009-03-18 00:01:00

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
jaki miałeś poprzednio plan treningowy ?? jakie rezultaty po nim ?? ja odsyłam tutaj. http://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html
poszperaj w informacjach o FBW
napisał(a)
Ekspert
IMO skrocone FBW

zdr.

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
poprzednio ogolno rozwojowy trening

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o sprawdzenie treningu na rzeźbe...

Następny temat

Porada dla całkowitego żółtodzioba. SOGI lecą !

Jakie węglowodany wybrać? Trening na masę - 5 złotych zasad Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka