SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozmyslania na temat treningu FBW

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
Witam
tak mi sie nudzi i sobie kombinuje na sfd, szukam nowych info itp.
Ostatnio trenuje tren na cale cialo, ze wzgledu na przebyla kontuzje( mam nadzieje) jest on okrojony, ale dziala elegancko, mi sie ogolnie takimi tren dobrze trenuje - na cale cialo - FBW chyba sie zwie:P. nooo trening zajmuje mi 40 min wiec malo, a nie mam zbyt duzo czasu, teraz mam, ale sie od pazdz skonczy. Tak mysle, jak jakis znawca sie nudzi to moze dac komentarz, bo spamu nie potrzbuje:P. Wpadlem na pomysl czy moze z takiego FBW nie zrobic sobie cyklow na rok, ze raz na mase, na sile( beda podbne pewnie) a pozniej na gestosc ?? zroznicowal bym cwiczenia, ilosc serii, wiadomo, moze serie laczone pozniej.
Ale czy bylo to sensowne. pytam bo wlasnie dobrze mi sie tranuje takie cos a sila idzie wrecz elegancko:)
To jak sie wam che napiszcie co sadzicie. moze to juz gdzies jest na sfd tyule ze nie wiem.

trenuje tak:
brzuch
6 klatka
1 tric
6 plecy
1 bic

barkow nie robie specjlanie, i najwyzej jedno lekkie cwczienie dodam, ale barki mam slabe poprostu( znaczy zawsze szly najlepiej, ale sie mecza strasznie ito czuje pozniej, a i mialem nie mile zdarzenie)

dzienks ...to sie rozpisalem:P

bo selecta aiii

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
fbw polega na trenowaniu wszystkich grup na jednym treningu, jest to taki nieco "okrojony" program na masę, siły nie zrobisz na nim bo do tego rodzaju treningu potrzeba więcej serii, gęstości raczej też nie bo potrzebny jest trening więcej objętościowy, rzeźbę możesz spróbować ale będzie to wtedy więcej trening na podtrzymanie masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2365
A w hicie dużo serii nie robisz a jednak jest to trening na siłe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 615
z spróbuj sobie tak:
nogi - wypychanie ciężaru na sównicy (lub przysiady jak wolisz)
klatka - na płaskiej ławce
barki - wyciskanie sztangi sprzed głowy (klatka też zaangarzowana)
plecy - ściąganie drążka w szerokim (lub podciąganie szeroko)
plecy - przyciąganie linki wąsko (lub wiosłowanie sztangą)
biceps - uginanie ramion ze sztangą
triceps - wyciskanie sztangi wąsko

jak sie wyrobisz dorzuć brzuch, łydki i przedramiona. ja robie każde ćwiczenie po cztery serie no i jedna rozgrzewkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8910
nie no ja wiem ze to nie jest tak do konca jak ma byc wiadomo inne sa treningi na sile, ale np zroznicowanie w ilosci ruchow, mam przyklad kumpla ktory wlasnie robi fbw i jest dobrze. obadam poki sie czuje dobrze to bede robil fbw tylko bede sobie ciagle cwiczonka zmienie, a moze pozniej wejde na splita:) dzieki na odpwiedzi

bo selecta aiii

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, jak idzie masa, robi sie postępy to siła idzie także, więc myslę że w tym kontekście można mówić o sile, ale nie jest to jednak główna zaleta i cel.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IRONMAN czyli wytrzymałość ponad wszystko

Następny temat

klatka male pytanie

WHEY premium