SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozgrzewka dla dzieci

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
: ) Potrzebuje drobnej pomocy , jak można przeprowadzić rozgrzewkę dziecią w wieku 6 - 10 lat w formie zabawy , tak żeby się nie nudziły . Pmysły mi się już kończa a dzieci zaczynaja się nudzą : ) może znacie jakieś zabawy sportowe oczywiście oprócz berka :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Temat jak najbardziej pasuje do kulturystyki Hmm, ja wiem pajacyki, pompki, przysiady, wyrzuty nóg,jakieś skipy,przeplatanki wyciskanie sztangi, martwy ciąg

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-10-13 15:37:04

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
Andrzey . A moge wiedziec co po tej rozgrzewce ma byc?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3680
granie w pilke :P

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
wedlug mnie to najwazniejsza jest skuteczna rozgrzewka a nie taka zeby dzieci sie nie nudzily

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1423
Powiem z własnego doświadczenia mam 18 lat czyli około 10 lat temu miałem następujące rozgrzewki i mnie nie nudziły:
1.Bieg po długiej i niskiej ławce (dla utrzymania równowagi)
2.Zabawy z tymi woreczkami z piaskiem chodzenie wokól sali i trzymanie ich na głowie lub wyrzut ich w góre i szybkie klasniecie i złapanie ich.
3. Podawanie sobie piłek (dwójkami)
4. Zbijany
5. Niech sie dzieci położą na sali tworzac krąg. Jedna osoba goni drugą przeskakując nieruchome dzieci (one leżą)
6. Mozna takze podzielic dzieci na 2 grupy one lubia ze soba rywalizowac a cwiczenia tak polaczyc by rozgrzewka przyniosła zamierzone efekty
7. Dzieci staja w szerokim rozkroku tworząc rząd a ostatnie dziecko przechodzi pod nogami innych. Gdy przejdzie na poczatek to samo wykonuje osoba z konca (i tak w kółko)

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Łap Paproh swojego pierwszego soga I pamietaj kto cie rozdziewiczył

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3
przepraszam , że napisałam ten post akurat tutaj , ale nie miałam zielonego pojęcia gdzie go umieścić bo w zasadzie to on nie pasuje nigdzie : ) ktoś pytał co ma być po rozgrzewce : ) tak więc po rozgrzewce ma być trening ju-jitsu : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1423
Dzięki Andrzey :]

"Mógłbym się zapisać? Chciałbym rozbudować parę mięśni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
jestes trenerem ju-jitsu ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 677
Tak Leulalia jest trenerem ju-jitsu ale należy podkreślić że płci żeńskiej, gdyby bylo przeciwnie podejrzewam że przeszkadzałoby mi to : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania o trening i ból w rece

Następny temat

cwiczenie na proste grzbietu

Wiecej