SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozbudowa klatki treningiem FBW?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
siemka mam pytanie postanowilem potrenowac troche planem FBW

1.Przysiad
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg
4.Military press
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci
6.Uginanie ze sztangą

ze robię raz 3x13 a raz 5x5 tak na przemian tylko o co mi dokładnie chodzi moim ulubionym mięśniem jest klatka bardzo chciałbym ja dobrze rozbudować na szerokość na dolo i środek żeby wszystko ładnie estetycznie wyglądało i nie wiem teraz czy jak będę trenował FBW czy będę miał oczekiwane efekty czy lepiej dołożyć na klatkę jeszcze parę ćwiczeń?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Jaki staż treningowy ?


Generalnie traktuj ciało całościowo.
Przerost klatki nad innymi partiami nie wygląda fajnie i nie jest zdrowy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
staż rok nawet parę miesięcy więcej tak 16 miesięcy już trenuje i ćwiczyłem już na wszelkie sposoby FBW 2spli 3 split można powiedzieć ze wracam do tradycyjnego FBW ze tego względu ze przez rok nie robiłem ćwiczeń takich jak przysiady czy martwy ciąg i mam małe straty mało podnoszę dlatego chce się skopić na tych 3 ćwiczeniach i stopniowo podnosić większe ciężary żeby nadrobić straty tylko ciekawi mnie czy tylko ćwicząc ławeczka rozbuduje klata na dole szerekosc środek czy żeby tak klatkę rozbudować potrzeba więcej ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
@ref
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Trochę już przećwiczyłeś,więc potrzebujesz większego wachlarza ćwiczeń,by rozwijać się proporcjonalnie.


Zainteresuj się podziałem push/pull/nogi.
Wrzuć tam same wielostawowe ćwiczenia i będziesz rósł.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
czyli ćwicząc tylko ławeczka wyrobie sobie dysproporcje tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Górne rejony zaczną odstawać.
Więc uzupełnij WL ,sztangielkami na skosie dodatnim .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
co znaczy WL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 66 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 406
a mogę zrobić tak wyciskanie sztangi skos dodatni potem ujemny i Butterfly
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc z planem treningowym

Następny temat

Push/Pull do oceny (redukcja

WHEY premium