SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower stacjonarny dla grubasa?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Hejo,

polećcie trening na rower stacjonarny dla kobiety chciałabym zrzucić trochę fatu i poprawić sobie kondycję, żeby móc od wiosny biegać.
Zakupiłam sobie parowar, więc jedzenie będzie fit i ogólnie MŻ :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
My tu polecamy zdecydowanie treningi siłowe....
Spróbuj tu:

https://www.sfd.pl/Trening_w_domu-f308.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
rower zbędny już lepiej marszobiegi na dworzu. Osttanio widziałem jedna kobita na siłowni pół godziny ponad gadała przez telefon i sobie pedałowała od tak sobie.

Jedzenie nie musi być na parze by było fit, można nawet smażyć, ale umiejętnie.

każdy rowerek w cenie do ok 500 to będzie ten sam sprzęt. Nowe kettlery po około 2 tysiące używane ok 500, a chińczyki spookey itp j/w do około 500 cos wybierzesz spokojnie, jak magnetyczny patrz by miał jak najcięższe koło zamachowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Jedzenie fit z parowaru bo co? Tluszcz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6513 Napisanych postów 36017 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679654
ciastko00
Hejo,

polećcie trening na rower stacjonarny dla kobiety chciałabym zrzucić trochę fatu i poprawić sobie kondycję, żeby móc od wiosny biegać.
Zakupiłam sobie parowar, więc jedzenie będzie fit i ogólnie MŻ :)


osobiście polecam rower do spinningu (z tzw. ostrym kołem) - przednia zabawa, fajne interwały można porobić i jak jest przyzwoity to świetnie imituje rower torowy. Sam aeroby jeśli kręcę to na takim w formie max 15 minutowych interwałów do odcięcia prądu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 401
a jaki to z ciebie grubas? bo ja ze spora nadwaga po ciazy niezle wage zbilam na rowerze ale jechalam dosc energicznie i godzine dziennie. teraz juz to na mnie nie dziala. musze tez sie przyznac ze po ciazy z waga92 kilo bylam w fatalnym stanie i nie bylo mowy o zadnym bieganiu czy interwalach, wiec jezeli ktos absolutnie nie ma kondycji to rower nie jest zly. teraz tez wole sie przebiec niz na rowerze sie nudzic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcję -początkujaca, proszę o wskazówki:)

Następny temat

Dieta na wysokich tuszczach

WHEY premium