SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rosnac chce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 122
mam 20 lat uprawiam rozne sporty ogolnorozwojowe bieganie silownia czesto cwicze w domu rozciagam sie wszystko zeby sie ruszac i chcialbym sie bardziej rozbudowac i byc bardziej sprawny szybszy mocniejszy wytrzymalszy... co polecacie na poczatek nigdy nic nie bralem tylko legale same

superpower

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
nikt ci tu nie odpowie na tak absurdalne pytanie... opisz sie bardziej ile juz trenujesz jakie masz osiągi. i wlasciwie to po co wogle chcesz brac sie za steredy. trening jak twoj wyglada.... ziom postaraj sie bardziej

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7468
z tego co podales jaki chcesz byc, to powinienes poszukac na forum cylki opartych na Dece, tesciu i winstrol do tego. Chociaz 3 srodki na pierwszy cykl to moze byc za duzo.

"audiatur et altera pars"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
ja sadze ze raczej: superka,winko,propionat,metka krotkie estry... po takich cyklach masz okolo 4kg zbitego miecha 3 cykle w roq i 12kg MIESA

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
Trening+dobra dieta

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Trening+dobra dieta - to podstawa a koksy dodatek

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak pakman....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
tak jak kogut

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka + Salbutamol

Następny temat

CYKL

Wiecej