SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rodzynki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
mam pytanie odnosnie rodzynek, czy moge je spozywac w ciagu dnia na sucho? biore ze soba do pracy paczke i ja zjadam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Bardziej bym sie obawial zakwaszenia wynikajacego ze zbyt malej ilosic warzyw w stosunku do zrodel bialka.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13123
Nie widzę problemu jedzenia rodzynek jeśli masz ochotę. Ja nieraz je dodaje do śniadania do omletu

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
a idź z takim doradzaniem.!!
jaki cel diety?? rodzynki do cukry i błonnik więc tylko rano !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Ew. w posilku po treningu. Posiadaja rowniez bardzo dobre wlasciwosci alkalizujace.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
cel, masa, wydawalo mi sie ze to weglowoany i ze sa latwo przyswajalne, rano spozywam z platkami, orzechami i pestkami dyni, i myslalem zeby wozic woreczek do rpacy i podjadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
lepiej podjadaj orzechy/nasiona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
najlepiej nic nie podjadać pomiędzy posiłkami, obojętnie jaki cel diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Zgadza sie. Podjadac to mozesz ew. warzywa w sporych ilosciach. Sa inne lepsze zrodla weglowodanow niz rodzynki. Mozesz troszke dawac do posilku np w celu polepszenia smaku do platkow owsianych lub w posilku po treningu. Ale nie cale opakowanie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 427
okej dzieki za rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 461 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
Właśnie domer czy podjadanie warzyw między posiłkami nie szkodzi? W końcu też angażują układ trawienny.

Jeżeli pomogłem, to wspomóż sogiem:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja... II etap?

Następny temat

Ogień!!

WHEY premium