SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekrutacja do Służby Więziennej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 216730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Witam wszystkich. Chce ubiegać się o przyjęcie do SW ale nigdzie nie mogę znaleźć jakie papierki są wymagane, wiem że podanie, ksero świadectwa i książeczki wojskowej, dowód os., akt urodzenia podanie ale co jeszcze jest potrzebne? Dzwoniłem do działu kadr do najbliższego zakładu karnego i kazała mi babeczka wejść na czsw.gov.pl ale wyskakuje mi że nie może znaleźć tej strony. Jakie papiery Wy składaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
zadne ksero ksiazeczki wojskowej
wystarczy,ze napiszesz stosunek do sluzby wojskowiej i tyle

podanie(list motywacyjny), cv, ksero ostatniego wiadectwa i tyle

Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2010-09-20 11:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3841
Witam.

A czy są jakieś ograniczenia dotyczące wzrostu? Bo ja mam 170 cm i nie wiem czy to nie za mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
musialbys zapytac w kadrach. Chociaz powiem ci,ze mam dwoch nieco nizszych kolegow i bedzie to tak nawet mniej niz 170 chyba
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
Witam, mam małe zaklopotanie rozchodzi się o sprawe wymagań w zakresie zdolności fizycznej i psychicznej do Służby Więzienne. Czy uda mi się przejść komisje lekarska skoro jestem po operacji kregoslupa odcianka szyjnego? Dodam ze mam wstawiona stabilizacje, nie utrudnia mi ona ruchow gdyz krecę glową odginam ja w każda stronę-ruchomość jest w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24
tutaj w rozporzadzeniu macie wszystko co sie tyczy wymagan do wzrostu budowy ciała itp. http://lex.pl/serwis/du/2005/1986.htm 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2603
Czy ktoś orientuje się może jakie są ograniczenia wiekowe jeżeli chodzi o pracę w sw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie ma ograniczeń wiekowych,podobnie jak przy rekrutacji do Policji.Musisz za to posiadać zdolność psychiczną i fizyczną do wykonywania służby,o czym decydują testy sprawnościowe,badania lekarskie i testy psychologiczne.

Więcej informacji znajdziesz w plikach z linka:
http://www.sw.gov.pl/pl/praca/zasady-przyjecia-do-sluzby-wieziennej/

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-12-15 11:34:58

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a nie jest tak,ze powyzej 35 roku zycia juz nie przyjmuja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W Policji nie ma ograniczeń wiekowych,sam miałem kilka miesięcy ponad 35 lat,gdy próbowałem się dostać,słyszałem też od znajomej,że z nią był na szkółce gość,który miał 44 lata.Jako,że na stronce S.W. nie ma wpisanej górnej granicy wieku,więc przyjmuję,że w S.W. jest jak w Policji i trzeba spełnić wymagania psycho-fizyczne,by się dostać.Oczywiście trzeba spełnić do tego jeszcze wymogi prawne(brak karalności,itd.).Zawsze zainteresowany może zadzwonić do kadr S.W. i potwierdzić jak jest z wiekiem kadydatów do służby.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak sie przechodzi na zawodowstwo itp?

Następny temat

Mata - jaką wybrać?

WHEY premium