SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rekonstrukcja acl

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3320

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 110 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9387
niedlugo czeka mnie rekonstrukcja acl metoda btb czyli z wiezadla rzepki. Co myslicie o tej metodzie prosze o opinie. Z gory dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 432 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3276
to tez zależy kto zabieg wykonuje

bez pracy nie ma kołaczy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 105
8 lat temu miała rekonstrukcję ACL tą metodą i ogólnie źle ją wspominam, niezbyt dobrze skończyła się ona dla mojego kolana. Podczas rekonstrukcji met. BTB pobierają więzadło z fragmentami kości piszczelowej i rzepki równocześnie ją osłabiając, ale z tego co czytałam jest to jedno z mocniejszych więzadeł. Podczas trzeciej rekonstr. ACL miałam przeszczep pobierany ze ścięgna mięśnia półścięgnistego wzmocnionego taśmami i po tej rekonstrukcji szybko kolano wracało do pełnej sprawności ból minimalny
napisał(a)
Początkujący
ziz05 - trenujesz trenowalas jakies sporty przed pierwsza rekonstrukcja?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 105
Tak trenowałam lekkoatletykę rzut oszczepem kontuzje miałam na treningu na płotkach zerwany ACL, zmiażdżona łąkotka boczna i oderwany fragment chrząstki.
napisał(a)
Początkujący
czyli bardzo duzo zalezy od lekarza, ktory dokona tego dziela......
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 83
ja miałem robione acl tą metodą. jestem 7 miesięcy po zabiegu i czuje sie znakomicie, pełnyny zakres ruchu nic nie boli. oczywiście rehabilituję sie do dzis u specjalisty. teraz praktycznie wzmacniam tylko miesnie nog, wrocilem juz do treningó (piłka nożna) i jest znakomicie.
pozdro
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 83
aa, rekonstrukcje robiłem w Łodzi u doktora Krochmalskiego, bardzo polecam.
napisał(a)
Początkujący
dzieki za komenatrz dodales mi otuchy bo czesto spotykam sie z opiniami ze rekonstrukcja acl metoda z miesnia uda jest o wiele lepsza od btb ....
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
witam.
jestem 19 dni po rekonstrukcji metoda BTB czyli pobranie przeszczepu z rzepki i wlasnie tutaj jest kilka moich pytan czy taki przeszczep mozna latwo naciagnac? i po jakim czasie zaczynaliscie cwiczyc przy tym przeszczepie?? bardzo byscie mi pomogli udzilajac tych informacji bo ja zrobilem rekonstrukje w dziwnym szpitalu w ktorym nie dostalem zadnych zalecen a nie chce sobie tego zepsuc zeby nie przechodzic tego jeszcze raz
napisał(a)
Początkujący
jak sie czujesz w 20 dniu po operacji ? czy mozesz juz chodzic? pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naciągnięcie Pachwiny.... Jak mógłbym to leczyć

Następny temat

skręcenie kostki i problem z lekarzami

Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Kawa czy kofeina. Jak stosować kofeinę by poprawić wyniki sportowe? Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Czy od ćwiczeń maleją piersi? Siłownia a utrata biustu Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Heba Ali: Ta dziewczyna ma powera! Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Ciasto owsiane z lodami proteinowymi Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? Co należy jeść, aby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka jelita grubego? 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour