SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

regeneracja a masa i obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2545
Witam

Po ciężkim cyklu FBW przyszedł u mnie czas na regenerację.
Postanowiłem odpocząć przez 12 dni (bez treningu), zmodyfikować trening i ruszyć z kolejnym FBW.
Zauważyłem jednak dziwną rzecz. Spodzeiwałem się spadków obwodów po kilku dniach i tak się stało, ale zadziwia mnie spadek masy:
ostatnia ważenie po treningu - 80kg
ważenie po 7 dniach odpoczynku - 74kg!
Byłem po treningu pełen wody (niech będzie, że kilogram), jelita podczas cyklu masowego też były pełniejsze (niech będzie jeszcze jeden) ale gdzie zniknęły kolejne 4???

Co o tym Panowie myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...szczerze mówić troszku to dziwne bo jakies marginalne spadki- i to nie mięśni napewno- mogłyby sie zdarzyć...
jedynym wytłumaczeniem może byc to, że "pokpiłeś" w tym okresie odżywianie- ja tak często mam gdy przestaje trenować, ale nie na tydzień czy nawet dwa
\jeżeli chcesz poważniejszego zastanowienia się nad tym problemem to musisz wg. mnie wypisac wiecej info...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2545
Nie twierdzę, że poleciało z mięśni, czy też z tłuszczu. Pewnie spadło z tego, co potocznie nazywamy pompą, ale dlaczego aż 4-5 kg? To mnie zastanawia. Stąd pytanie, czy ktoś jeszcze zauważył podobne zjawisko u siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
a jakieś odżywki brałes?
Ja swego czasu po skończonym cyklu na Cell Pumpie spadłem ok 4 kilo...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
QUEBLO no to u Ciebie tez jest dziwne, tcm nie zalewa takze nie wiem co Ci tam spadlo, pewnie "swietna" diete miales
po mono moze sie zdazyc, niektorzy ostro woda nachodza i puchna, ja osobiscie zawsze te 2kg zgubie po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
Otóż ja dośc mało pije wody na treningu, co pewien mod z tego forum może potwierdzic

Diety nigdy nie stosowałem,szkoda mi życia na ograniczanie sobie wszystkiego a zawodowym kulurystą nie jestem i nigdy nie bedę.

Bardzo ładnie mi siła i obwody po tym Cell Pumpie skoczyły,ale później gdzies te 4 kilo zgubiłem(nie zmieniając nawyków żywieniowych i nie zmieniając aktywnosci fizycznej).

Po prostu,kilka kilo przyszło,kilka kilo poszło

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
obwody spadly rozumiem?
wyszedles na 0?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30603 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270679
nie
na plusie

PS: Tak z ciekawostek to jeszcze dopowiem że siła w poszczególnych ćwiczeniach spadła w wyjatkiem...podciągania na drążku

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-09-05 23:45:51

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2545
Z odżywek to białko i gainer jako uzupełnienie diety oraz leucyna przed i po treningu. To wszystko. I cyk w tydzień 4 kilo :) Dieta nawet teraz jest. Z mniejszą kalorycznośćią o jakiś 1000 kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie na nogi

Następny temat

objętość płuc a klatki

WHEY premium