SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, od grudnia chodzę regularnie na siłownię, trening podzielony jest na 3 dni w tygodniu poniedziałek plecy triceps, sroda nogi barki piatek klapa biceps, efekt redukcji zaniknął ok 2 miesięcy temu, jak ważne są cwiczenia cardio przy takim treningu jaki polecacie trening na redukcje tkanki tłuszczowej? Może FBW? Proszę o radę, nie stosuję żadnej suplementacji nie ukrywam opadam z sił, czasem idę trenować jak za karę..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Jeśli trening jest dla Cb karą to pewnie sam wiesz, że robisz coś źle. To powinna być przyjemność. Wypełnij ankietę działu, wtedy będzie można dokładnie powiedzieć. Może być to problem diety lub sposobu w jaki ćwiczysz lub po prostu potrzebny deload lub refeed, zależnie od problemu.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5
Kara, w sensie pracuje 6 dni w tygodniu po 9-10 godzin również fizycznie wtedy takie "pójście" czasem wydaje się karą ze względu na wycieńczenie - nie traktujmy kary dosłownie. Bardziej interesuje mnie jaki system ćwiczeń przyjąć, czy ćwiczenia obwodowe czy full body czy inne polecacie na spalanie tkanki? Dieta rodzi problemy ze względu na brak czasu w pracy mimo iż sam sobie ją organizuje czasem mam przymus do wykonywania czynności męczących-czasochłonnych. Staram się gotować mięso warzywa ryż itp. Wiem, że dieta jest do poprawy robimy treningi siłowe jak wcześniej pisałem każda partia oddzielnie. Wcześniej przez 3 miesiące mieliśmy trenera dalej robimy co nakazał tylko z mniejszym urozmaiceniem, tylko nie wiem czy ten trening jest odpowiedni do spalania tkanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Myślę, że powinieneś pomyśleć o FBW wg. mnie będzie to dla Cb lepszy wybór. Jeśli jakiegoś dnia nie masz siły już na trening możesz odpuścić, wysiłek w pracy też wymaga energii, a skoro jesteś jeszcze na redukcji to pewnie deficyt w kaloriach i z racji tego brak chęci i sił. Sugeruję, by zrobić taki tydzień regeneracji- mam na myśli, by w tym czasie zwiększyć pulę kalorii do poziomu, w którym waga stoi, tak żeby ją utrzymywać. Organizm się zregeneruje, a Twoja psychika także. Z doświadczenia, wiem że to pomaga. Ładujesz akumulatory i masz energię na dalsze treningi. A co do tego cardio/aerobów to przy codziennym wysiłku fizycznym nie jest to konieczne.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
aby oceniać trening należy podać podział aprtii na dni, jakie ćwiczenia są wykonywane, serie ilość powtórzeń, no i diete skonsultuj w dziale odżywianie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bez sprzętu, dobryplan ?

Następny temat

Jaki trening powinienem stosować?

WHEY premium