SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja brzuszka :))

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29
Wiek : 21

Waga : 67kg

Wzrost : 167cm

Cel treningowy : redukcja ( szczegolnie brzucha )

Staż treningowy na siłowni : brak

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : brak

Dieta : obecnie brak,jesli bedzie potzrebna to nie ma problemu

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: brak

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): brak

zalezy mi aby zrzucic troszke brzuszka,gdyz wg mnie jest troche za duzy.bylam ostatnio na diecie,schudlam z 74 na obecne 67 i tak wage trzymam juz piaty miesiac.zaczelam tez jakis czas temu cwiczyc a6w,jednak zauwazylam ze na spalanie tluszczyku to on napewno nie jest :) chcialabym go zrzucic,domyslam sie ze zarowno potrzebna do tego bedzie dieta jak i treningi.o diete sie nie martwie gdyz juz raz bylam,z dobrymi skutkami,wiec rownie dobrze znowu moge przejsc na diete,jednak chce byscie mi doradzili co najlepiej cwiczyc aby zrzucic brzuch? cwiczenia w domowych warunkach wchodza w gre,czy jednak koneiczna jest wizyta na silowni ?

z gory dziekuje za odpowiedzi,mam nadzieje ze znajde tutaj pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Żeby zrzucić brzuszek nie można być leniuszkiem. Zacznij od regulaminu naszego działu i artykułów w nim zawartych

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No właśnie aż sama spojrzałam w regulamin czy jakieś zmiany zaszły o których nie wiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka diete ?

Następny temat

Ćwiczenia na rozbudowanie mięsni (brzuch,pośladki)

WHEY premium