SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja - prosba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
Odchudzam sie od marca zeszlego roku. Udalo mi sie pozbyc wielu zbednych cm glownie poprzez bieganie I cwiczenia aerobowe (4 razy w tygodniu).

Wiek : 33
Waga :60.02
Wzrost :167
Obwód w biuście(1) : 77 cm
Obwód pod biustem : 73 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 65 cm
Obwód na wysokości pępka : 69 cm
Obwód bioder (3): 86 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 48 cm
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : tylek, nogi
W którym miejscu najszybciej chudniesz : gorne partie ciala
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 6/7 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka
Co lubisz jeść na obiad : mieso, ryby plus warzywa
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : suszone owoce, orzechy
Ograniczenia żywieniowe : slodycze
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne: spirala
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: dwa cesarskie ciecia
Preferowane formy aktywności fizycznej : aeroby
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : zadnych
Stosowane wcześniej diety : niskokaloryczne

Od listopada moja waga stanela w miejscu wraz z centymetrami. W grudniu zwiekszylam systematycznosc cwiczen do 6/7 razy w tygodniu ( aeroby - 45 min, bieganie 6-10km). Moja nowa dieta redukcyjna bazuje sie na :bialko=1.5 g, ww=3 g, tl= 0.5-0.8g na kilogram ciala. Dokladam takze treningi silowe 2 razy w tygodniu w miejsce aerobow.
Chcialabym zrzucic od 5 do 6 kilogramow. Czy ktos morze mi doradzic czy to co robie ma sens I czy sa to dzialania skazane na sukces :). Z gory dziekuje.








prusaczka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
no moje tez nie sa nogami patyczaka, pozniej dodam zdjecie to same zobaczycie jak wiele nad nimi zostalo pracy :)

prusaczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
o joj... dieta troszkę głodowa, nie powinnaś wliczać warzyw a tym bardziej przypraw:)

Zmieniony przez - czikita007 w dniu 2014-01-08 12:22:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
jesli nie bede wliczac warzyw to nie osiagne dokladnej liczby skladnikow, wydaje mi sie ze zjadam za mala ilosc kalorii ale nie jestem pewna, dlatego pytam o rade :)

prusaczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Poczytaj ten temat.
Tam masz wymienione jakie warzywa wliczasz generalnie do bilansu..
W sumie polecam cały art dokładnie przestudiować.
Powodzenia.
https://www.sfd.pl/-t752315.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
Nie bardzo wiem dlaczego chcesz sie odchudzac i dlaczego akurat tyle kg? Za malo Ci kosci stercza? ( nie ma zdejcia ale tak z wymiarow zgaduje)*
Dieta glodowa, 2 g sliwki suszonej to chyba cienki plasterek jest, tak samo reszta, ledwo osiagasz 1500 kcal (i to nie zawsze)













*notabene - nie wiem czy wiesz ale tak maly obwod uda jest dowodem na zanik miesni w tym rejonie i sam w sobie stanowi czynnik ryzyka chorob serca w pozniejszym wieku

Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-01-08 14:23:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
zapewniam Was ze kosci mi nie wystaja, mam dosc rozbudowane uda I tylek ktore chcialabym wyszczuplic, zdjecia dodam jutro, co do diety to dopiero zaczynam sie uczyc ja ukladac wiec dlatego jest jaka jest :)

prusaczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1317 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36488
ja NIE MAM rozbudowanych ud a przy takim samym wzroscie mam 6 cm w obwodzie wiecej


Zmieniony przez - malgorzatap w dniu 2014-01-08 14:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
widocznie masz ladnie umiesnione, a ja poprostu tlusciutkie :)

prusaczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
86w biodrach i 48 w udzie = rozbudowane?
odejmując obwód kości statystycznie 8cm to przypada po 6cm tkanki tłuszczowej i mięśni średnio po każdej stronie uda

No i odchudzając je na chama zostaniesz tłustym kosciotrupem, mięsni masz malusio bardzo malusio,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
to co mam robic na umiesnienie jakie cwiczenia

prusaczka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 86
jaka dieta?

prusaczka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gruszka, a rower.

Następny temat

Blacklady- Walka z tłuszczem- początek redukcji

WHEY premium