SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

redukcja - (15-20kg) 100 dni do wyjazdu wyzwanie start-14 marzec

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10514

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1248
napisał(a)
Początkujący
oj i porownanie na natepnej stronie niefortunnie wyszło :( no ale na pierwszej stronie są początkowe fotki :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108590
Ślicznie jest Idziesz jak burza ...wierzyłam w Ciebie

Jessuuuu ile Ci zeszło z nóg .Ogólnie to bardzo ładnie Cię wessało

.....Jednak mając nad sobą jakiś bat - w Twoim przypadku zbliżający się wyjazd i perspektywa spotkania znajomych działa mobilizująco.
-----
pierwsze zdjęcie się nie wyświetla ...jeśli możesz to popraw :)

Twoja przemiana jest zadziwiająca...możesz spokojnie pakować się do wyjazdu.

Gratuluję

Zmieniony przez - amadi w dniu 2010-06-21 10:54:15

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

napisał(a)
Początkujący
dzekuje :* ale to jeszcze do wagi docelowej brakuje ok 8kg no ale dam radę w Londynie też można się poodchudzac :)
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2292 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 108590
Moim zdaniem wcale nie musi to być 8kg.... może schudniesz np. tylko 4kg ...a i tak będziesz wyglądała szczuplej niż gdy ważyłaś mniej.

Podam Ci może przykład...wczoraj mierzyłam sukienkę w którą mieściłam się gdy miałam 10 kg mniej. I nadal jest dobra pomimo,że ważę więcej :)(ćwiczę na siłowni od września). Sama widzisz,że nie waga a cm się liczą (i żeby nie było... sukienka nie jest rozciągliwa -dżinsowa zapinana z przodu na guziczki

"Nigdy nie wmawiaj sobie, że nie dasz rady, bo wiara w siebie to połowa sukcesu".

Dziennik:
http://www.sfd.pl/[FIT]amadi__W_pogoni_za_zdrową_sylwetką_podsum/str.36,54_-t930827-s54.html

ART:
Dieta bez glutenu:
http://www.sfd.pl/Dieta_bez_glutenu__czyli_co_Ladies_powinna_wiedzieć.-t940054.html#post0 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5756
Wybacz lidia dopiero teraz jestem, widzę żę sobie poradziłaś, gratuluję spadków. :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7337 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45955
wow nieźle poleciało, gratulacje

--== GAINER TEAM ==--

napisał(a)
Początkujący

POWRACAM
dwa tygodnie mnie nie było... przez ten czas wagowo to nie mam pojęcia czy się coś zmieniło... ale czuję, że tak ok 1 kg pewnie przytyłam :( wagi nie mam, jutro idę rano kupić także podam dokładne wymiary i wagę jutro w południe :)

No i ruszamy dalej do zrzucenia ok 10kg mam do osiągnięcia swojego celu tak więc...... :D

COCO JUMBO I DO PRZODU
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 7337 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45955
ee na pewno dużo nie przybyło, mam nadzieję że się rozsądnie odżywiałaś

no to do roboty

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka

Następny temat

Klata i zastępstwo

Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi? Nietypowe metody regeneracyjne Oleya Indeks glikemiczny i indeks sytości