SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. WIEK: 28
2. WAGA: 85
3. WZROST: 177
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka: 114/115
-udo: 63
-pas: uuuuuuu
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 7+
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka
8. TRENING: splint 4razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: redu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w trakcie, pierwszy raz długie estry
11. POZIOM BF%: około 16/17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo ekto
13. STAN ZDROWIA: igła
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): niby 2tysiące według kalkulatora, a jem 5
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robie maxów bo mi to nie potrzebne

A więc lece teraz
1-4,5 meta 45 ed
1-9 enan 650 week
9-14 cypio 650 week
1-12 deka 440 week
14-... cypio 850 week
14 meta 30 ed
14-20 meta 45 ed

teraz jestem gdzieś w 17/18tygodniu

Więc tak chcę wskoczyć już w następnym tygodniu na redu, tylko że na propie, jak to zrobić, dziś poleci przed ostatni strzał cypka i w sobotę ostatni, ile tego propa bić 350/400 week styknie?? Wiem że siła spadnie, ale to nie jest priorytet, tylko chodzi żeby miecho utrzymać. Kiedy zacząć bić od poniedziałku czy w tle musi lecieć cypek zanim propek się rozkręci, czy np metkę nałożyć na propa??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1433 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18719
ucinaj systematycznie kcal z tluszczy wpierw, pozniej z wegli. Dodaj kompleks sztanogwy zeby rozkrecic metabolizm po treningach silowych lub tabatę. Pozniej jak juz nie bedzie szlo cardio tez mozna dorzucic, byle nie wszystko na raz tylko stopniowo. Na redukcji liczy sie nisko utrzymany estrogen ktory nasila lipolizę, tak samo androgennosc srodków sie liczy. Bardzo malo inwazyjnym combo pod redu, jest test+master, orali jak wino bym nie tykał bo mocno leca po lipidach i czesto jakies zamuly wysępują zamiast pomagać. Redukcja na mecie? gdybys potrafil to zrobic to raczej bys nie pytał tutaj o nic, imo dla bardziej doswiadczonych, albo dla takich co swietnie ten srodek znoszą czyt ( nie wywala im estro )



Zmieniony przez - zapomnijx4 w dniu 2015-02-24 15:56:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za odp,ale może nie uwiezysz ale ja wiem na czym polega redukcja,nawet wiem że ziemia krąży wokół słońca. Mi chodziło o to jak przejść z cypka na propa. Napisałem czy nalożyć metę na propa zanim prop sie rozkreci,a nie że chce redukowac na mecie i propie, po prostu pytam jak przejść z jednego estru na drugi,żeby była ciągłość.Czy mam zmniejszyc cypio i lecieć razem z propem.Czy po prostu odrazu/następnego dnia/następnego tygodnia po ostatnim strzale cypio bić propa. Druga rzecz nic nie pisalem o winie,A ty mi piszesz ze wina nie polecasz.Po co te zdanie? Ja pytam czy 350/400week propa starczy,w sumie napewno starczy, nie chce narazie żadnych dodatkowych środków,a ty mi piszesz o masterze.A niskie estro nie jest najwazniejsze na redukcji tylko dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wtedy kiedy mialbys nast strzal cypio dajesz propa i juz,nic nie nakladasz,test juz masz dobrze rozbujany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o i to jest odp,a nie rady których nie było w moim pytaniu. A Kamil,a to jest inny ester to nie bedzie problemu,czy akurat jak steżenie cypka spadnie to prop sie rozkreci,to metkie odstawie przed dzien strzała z propa,chyba tak bedzie dobrze,co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Prop rozkręci się praktycznie w ciągu tygodnia. W tym czasie będzie jeszcze sporo długiego testa we krwi więc nie musisz się martwić, że powstanie jakaś "dziura"

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruku chciałem ci trochę dac odpocząć od moich pytań,ale ty i tak zawsze mi pomożesz:) Dzięki

jak juz wygram mr olimpia to na scenie powiem że to dzięki tobie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino Vermodje

Następny temat

Jakie środki pod mma? pomoc

WHEY premium