SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

red wagi i skóry

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
Witam, juz kiedys pisalem na tym forum... jakies niespelna 2 miechy temu wazylem kolo 115 kg a teraz 103 kg, diety jako takiej nie mam, do poludnia zajęcia w szkole, rano normalnie sniadanie jogurt albo cos podobnego w czasie zajec w zaleznosci jak koncze 0 14 to 1 posilek jak o 16 to dwa. normalnie jem obiad i kolacyjke ale max do godz 20 (chodze spac kolo 1;00 godz)
Mój sposób odżywiania skupił sie po prostu na piciu tylko niegazowanej czystej mineralnej wody zamiast kolorowych (wypijam dziennie ok 1,5- 2 l. wody + szklanka lub dwie herbaty bez cukry), oprocz nie picia slodkich kolorowych wod nie dotykam slodkich rzeczy (wafelkow czekolad batonikow i itp) Tylko zastanawiam sie czy nie za szybko waga spada ale posilki jem normalnie wiec chyba nie mam sie tym za bardzo martwic i dodam ze nie czuje sie jakis szczegolnie oslabiony a nawet czuje sie dobrze. Chcę dalej trwać w mojej metodzie i jednoczesnie zapytac co robic zeby pozniej nie zostal mi worek skóry na brzuchy, pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
prosze o odpowiedz...

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2371
Siema aby zapobiec utraty jędrności skóry możesz

robić peeling z fusów kawy czyli poprsotu 1-2x w tyg robisz masaż z fusów + mydło w płynie + sół łatwo to przygotować zajmuje mało czasu a DZIAŁA

Polecam też jakiś krem + masaże szorstka rekawicą

Zmieniony przez - Gittoo w dniu 2008-04-01 21:11:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Zamiast soli może być cukier gruby... ale z takimi pytaniami do do działu Uroda może lepiej?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sluchajcie mam dietke, mozecie spojrzec?

Następny temat

Dieta 1.0

WHEY premium