SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

reaktywacja !!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10770

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15378
Mija 3 latka jak zacząłem trenować w tym przerwa 7 miesięczna spowodowana wyjazdem za granice oraz kilka mniejszych w pierwszych 2 latach, pierwszy rok czasu uważam za kompletnie zmarnowany ,trening nawet 2 razy dziennie raczej traktowałem jako sposób na nudę nie miałem pojecia o diecie,treningu,regeneracji od tak chodziłem klatka biceps na zmiane zaczynałem od wagi 68kg przy 184cm obecnie waga 90 od pół roku przerzuciłem sie na trening HST i przy nim zostane bo działa na mnie duzo lepiej niz split, nogi zacząłem ćwiczyć dopiero przy HST wiec odstaja ;/ !!z góry dzięki za opinie pozytywne jak i negatywne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 102194
niezła forma jeszcze krate na brzuchu i będzie git

ciężary to mój żywioł :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 762 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17180
Widać ze bicepsu nie szczędziłes

Trwaj w tym co kochasz.

napisał(a)
Początkujący
postaram sie o krate przez wakacje , co do bicepsa to generalnie az tak bardzo w dupe nie dostawał
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3798
Prezesie :) bardzo ładnie bardzo sie mnie podoba i za kolejne 3 lata będzie jeszcze lepiej ;) czego życzę pozdrawiam

-> Jest masa - Jest klasa <-

napisał(a)
Początkujący
NioniO zawsze na posterunku widzę podziękował!!
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 8677 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54666
tylko jeszcze krata na brzuchu i trochę opalenizny i na lato będzie zaiebiście, SOG
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18478
bardzo ladnie

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o ocene i rady

Następny temat

Konkurs na największego Bydlaka SFD

Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Proteinowa pianka truskawkowa Proteinowa pianka truskawkowa Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki Agnieszka Sobczyk - ocena sylwetki 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Craig Golias "Goliath" dzik z Las Vegas Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Najbardziej gorące fitnesski na Snapchacie Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową