SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

rękawice z usztywniaczem

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2052

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19896
witam chciałem zapytac czy ktoś używa niżej wymienionych rękawic z usztywniaczem na nadgarstki , jedni chwalą inni wręcz przeciwnie
jeśli ktoś używał to proszę o pomoc czy warto czy nie , bo stare mi sie juz zużyły :) i chcę kupic nowe.

http://allegro.pl/item285395276__rekawice_olimp_z_usztywnieniem_nadgarstkow.html

http://allegro.pl/item282848691_rekawice_z_uszt_nadgarstka_xl_skora_cena_hurtowa.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 375 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10622
Ja stosuje rekawiczki z usztywniaczami ponieważ polały mnie nadgarstki. Musze przyznać że bule mineły. Wybrałbym te Olimpa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19896
czyli w przypadku tych olimpa stosunek jakosci do ceny jest ok?

mnie też pobolewają nadgarstki czasami , dlatego o takich myśle
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31045
Ja zerwałem torebke stawową w nadgarstku czy cos tam... Dzieki takim rekawiczkom nie czuje bólu. Gorąco polecam.

P.S. Te olimpa wydaja sie bardziej "solidne"
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1435 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34561
a ja natomiast usztywniaczy uzywalem tylko przy martwym ciagu i to chyba na tyle przy innych cwiczeniach zbedne tylko oslabiaja rece

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55582
bierz te z olimpa
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26899
nei biez z olimpa podobno farbuja..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31045
Z treca farbują...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26899
Nie no ja slyszlem ze z olimpa nawet byl jeden temat tu na forum farbujace rekawiczki
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 356 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11584
Ja mam z treca i niestety farbuja ale sa za***i***e trwale i wygodne

Go Hard...Or Go Home...^^

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 524 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6187
ja mam power gripa z rok czasu i są niezłe.
Kupiłem bo nadgarstki wysiadały. teraz ich nie używam bo miejscie po usztywniaczu zaczęło odstawać od reszty :D,a nadgarstki po treningu nie bolą.

Kiedy zadasz pierwszy cios wiedz ,że o życie grasz...
Gdy zobaczysz pierwszą krew, mocno uderz jeszcze raz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

worek treningowy-wypełnienie

Następny temat

Ukryty przekaz + i - !

Polędwica a'la Wellington Polędwica a'la Wellington Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Czechia Pro Ostrava 2018 - Spekulacje Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu”