SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytanie w sprawie treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 585

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 230
Witam. mam pytanie odnosnie cwiczeń z rana. jestem na diecie redukcyjnej
czy trening po sniadaniu jest dobry? przyklad jak chce zrobic:
sniadanie 8.30 - owsianka z otrebów, zarodków i siemie plus owoc jakis
9.30- bcaa i poczatek treningu FBW + 30min cardio
kolo 11-11.30 - koniec treningu i białko
II śniadanie12.00 - jogurt naturalny plus np mango i siemie
no i juz pozniej normalnie 15.00 obiad , 17.00 podwieczorek , 20.00 kolacja

czy tak moze być czy cos zmienić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3451 Napisanych postów 8469 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407841
Trening jest dobry, jeśli plan jest dobry i technika odpowiednia. Natomiast te posiłki okołotreningowe są złe. Pierwszy jest w ogóle zły - nie ma białka, otrąb nie jemy. To drugie śniadanie, to też same ww - bo jogurtu źródłem białka nazwać nie można. Po treningu - ryż/kasza/ziemniaki plus mięso/ryba. Solidny posiłek a nie takie przekąski niezbilansowane.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7369 Napisanych postów 105820 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1189001
Zbyt dużo błonnika z rana, jak chcesz trenowac z rana śniadanie powinno być lekko strawne dla organizmu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Ciężko mówić o diecie, jak dałeś tylko zarys, bardzo skąpy. Wrzuć ankietę pełną wraz z całkowitym zrzutem dnia diety http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html, łatwiej będzie wtedy gdybać
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 230
ANKIETA
CHCE SCHUDNĄĆ
WAGA:95
WZROST:182
OBWÓD KLATKI: 110
OBWOD RAMIENIA:38
OBWÓD TALII: 101
OBWÓD UDA:66
OBWÓD ŁYDKI:36
SZACOWANY POZIOM TKANKI TŁUSZCZOWEJ: wychodzi z wyliczeń ze teraz mam BF 30,7%
AKTYWNOŚĆ W CIĄGU DNIA: żadna , od marca praca na kuchni
UPRAWIANY SPORT: chce zaczać siłownie- cwiczenia FBW plus cardio 3 razy w tyg
ODŻYWIANIE: zaczynam diete ta co jest niżej
CEL: schudnąć 10kg
OGRANICZENIA ŻYWIENIOWE: BRAK
STAN ZDROWIA: DOBRY
PREFEROWANA FORMA AKTYWNOŚCI: SILOWNIA
CZY MOZLIWE JEST WPROWADZENIE SUPLEMENTÓW: TAK JAK PISALEM BEDZIE BCAA I BIAŁKO
STOSOWANE WCZESNIEJ DIETY: NIE

CHCE ZAZNACZYĆ ZE JESTEM ŚWIEŻAKIEM JESLI CHODZI O SIŁOWNIE, A DIETĘ TAKA MI SPORZĄDZIŁ DIETETYK......

chciałbym ćwiczyć narazie rano albo po 14.00 i jak to zrobić? tzn co przed treningiem a co po skoro sniadania złe IIśniadanie tez zle przed to juz nie wiem sam....

Zmieniony przez - sibibi877 w dniu 2018-01-08 21:29:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Szacuny 3208 Napisanych postów 15808 Wiek 30 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 146708
Dlaczego zatem nie konsultujesz diety (jeśli masz obawy i pytania) ze swoim dietetykiem?
Kalorie głodowe, bardzo mało białka (jeśli zaczynasz siłowe ćwiczyć treningi) i tłuszczy...Sam nabiał, chleb słonecznikowy, zero porządnego jedzenia...dziwnie skomponowane posiłki.
Tyle mogę powiedzieć, dla mnie całkiem do zmiany, ale o diecie warto, abyś pogadał z swoim dietetykiem, niech się odniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
anubis84
Zbyt dużo błonnika z rana, jak chcesz trenowac z rana śniadanie powinno być lekko strawne dla organizmu.

nawet jak odczekam godzine ?? a jak gdybym chciał cwiczyć np po II śniadaniu? a po siłowni białko i obiad do 30minut po cwiczeniach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
blue_hope
Dlaczego zatem nie konsultujesz diety (jeśli masz obawy i pytania) ze swoim dietetykiem?
Kalorie głodowe, bardzo mało białka (jeśli zaczynasz siłowe ćwiczyć treningi) i tłuszczy...Sam nabiał, chleb słonecznikowy, zero porządnego jedzenia...dziwnie skomponowane posiłki.
Tyle mogę powiedzieć, dla mnie całkiem do zmiany, ale o diecie warto, abyś pogadał z swoim dietetykiem, niech się odniesie.

według niego wszystko jest ok, a mi wlasnie troszke nie pasuje po czytaniach na róznych tematach. dlatego zapytalem. no ale ok.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
blue_hope Doradca
Ekspert
Jak nie zalega Ci nic w żołądku, to czemu nie. Ale przed treningiem powinno się, albo zjeść coś lekkiego, albo właśnie odczekać jakiś czas.
Skoro jadłbyś do 30 min obiad, nie widzę potrzeby picia białka.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7369 Napisanych postów 105820 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1189001
drugie też nie jest jakoś mega odżywcze, wg mnie ogólnie za dużo tego siemia, ale to jest moje zdanie, w jakiej formie je spozywasz, kupujesz sproszkowane, ziarna, sam je mielisz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
anubis84
drugie też nie jest jakoś mega odżywcze, wg mnie ogólnie za dużo tego siemia, ale to jest moje zdanie, w jakiej formie je spozywasz, kupujesz sproszkowane, ziarna, sam je mielisz ?

do owsianki ziarenka, do kefiru z owocem to wszystko blenduje.

wiec gdzie wcisnać trening? po obiedzie? ominać podwieczorek, zamiast tego bialko no i pozniej juz kolacja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb, high carb, ketoza, a może coś innego? Wyniki badań krwi i nie tylko.