SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie podczas cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
jestem na bombce aktualnie:)prop150mg c2d i wino oral40mg cd.Czy moge w czasie tego cyklu zapodac clen? jak tak to kiedy?? z gory dzieki pozdro

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
to już zależy od celu mozesz w trakcie cyklu pod koniec lub pow trakcie może wychulać ciśnienie bardzo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
ja bym raczej chyba byl tak za tym zeby w trakcie dopuki jestem na tesciu i jest lepsze samopoczucie nie wiem tak w polowie moze albo pod koniec podpowiedz mi jak lepiej ?? i jakie oslonki wziac? chce stracic troche tluszczu jeszcze noi zyła zeby byla:)

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
to daj w ost tyg cyklu i leć dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
oki dzieki

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG miedzy cyklami

Następny temat

Szybkie pytanko

WHEY premium