SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie odnośnie ćwiczeń na klate

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 103
dlaczego w cyklach treningowych napisanych przez Michaila w ćwiczeniu takim jak "wyciskanie sztangielek na skosie" liczba powturzeń jest równa w kazdej serii np 10 - przeciesz nie jest to ćwiczenie izolowane..?

- czy gdybym zamienił i chciał najpierw robić skos na chantlach a po nim dopiero wyciskanie na ławce prostej, to mam robic najpierw 4x po 10 razy na skosie a w drugim ćwiczeniu na ławce prostej 5 serii po 15/12/10/8/8 ??? dobrze to rozumiem ??

Kulturystyka conecting people

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
dlaczego w cyklach treningowych napisanych przez Michaila w ćwiczeniu takim jak "wyciskanie sztangielek na skosie" liczba powturzeń jest równa w kazdej serii np 10 - przeciesz nie jest to ćwiczenie izolowane..? // no to co ze nie jest? nie musi byc progresji, podobnie jak w izolowanym nie musibyc stalego ciezaru

- czy gdybym zamienił i chciał najpierw robić skos na chantlach a po nim dopiero wyciskanie na ławce prostej, to mam robic najpierw 4x po 10 razy na skosie a w drugim ćwiczeniu na ławce prostej 5 serii po 15/12/10/8/8 ??? dobrze to rozumiem ?? // nie zmieniaj nic. Tak jak Michail napisal jest donrze

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
tak napisał, możesz robić nawet progresje. Nie ma większego znaczenia =- tak ode mnie.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 103
ok dzieki na rade, to mzoe jednak zrobie najpierw skos 4x10 a poźniej prostą z progresją...

Kulturystyka conecting people

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy :) do oceny...

Następny temat

czy oplaca sie zainwestowac na laweczke skosną?

WHEY premium