SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o megabol stb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Witam. Mam zamiar stosować megabol stb bezposrednio po treningu jako uzupełnienie diety. Biore również bcaa + glutamine przed i po treningu. Widze ze megabol ma w skladzie aminokwasy czy jeśli brałbym 2 razy megabol np. rano do szejka i po treningu to zastapilby bym bcaa i moglbym brac tylko megabol ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
daj bcaa z gluta przed treningiem a po tren STB

ps. wiesz ze ten bulk ma w sobie kreatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
wiem i mam pytanie czy mozna tego bulka polaczyc z universal storm? czy mija sie z celem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
no wrzuc tego storma, bo bez sensu zebys ladowal bulka z kreatyna(nie bądąc na cyklu)
puszka storma wystarczy na cały cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
Jeśli mam trening np. plecy, triceps, a potem po treningu chodze na bieżni pod górę 20 minut to w jakiej kolejnosci brak te odzywki? po treningu ale przed bieznia czy po calosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
po calosci
dodatkowo storm codziennie rano 10g

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2013-07-31 18:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
gdzieś czytałem ze po treningu a przed bieżnią powinno sie brac bcaa bo cala pompa schodzi w tedy? czy to ściema?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 296
w takim razie dzięki za pomoc ! :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy a cholesterol 2

Następny temat

KALISTENIKA a ODŻYWKI

Wiecej