Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 9812 razy
  • Autor

pytanie o drozdze

• wrest
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 10 lat
    • Trenuje: dłuuugo juz....
    • LPA: 2468

Wysłano 03 lutego 2005 12:56

zgłoś naruszenie

mam takie pytanko. otoz caly czas pije drozdze na mleku z dodatkiem cukru. i pomagaja. ale jak czytam na sfd o piciu drozdzy to wszyscy pisza o piciu ich z woda a o dodatku cukru nic nie ma. wiec czy ja je dobrze przygotowuje? czy na samej wodzie tez beda pomagac??
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 03 lutego 2005 23:27

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • VeRtO
    • LPA: 2799

Wysłano 03 lutego 2005 23:27

zgłoś naruszenie
    Hmmm ciezko powiedzieć. Skoro na mleku pomagają to na wodzie tez powinny. Ale skoro nie ma przeciwskazań do brania ich z mlekiem to bierz z mlekiem. Ps. A na co je bierzesz? na cere?
    You can't stop us !!!
  • wrest

Wysłano 04 lutego 2005 16:49

zgłoś naruszenie
    tak na cere, zeby pozbyc sie pryszczy. dokladnie chodzi mi o ten cukier bo slyszalem ze drozdze pije sie wtedy kiedy zaczynaja "pracowac" czyli w momencie jak zaczynaja rosnac bo wtedy zachodzi fermentacja drozdzowa i wtedy zaczynaja dzialac. ale jak czytalem inne tematy to nie spotkalem sie zeby ktos opisywal przyrzadanie ich w taki sposob. wiec dlatego pytam czy picie ich na mleku i z cukrem jest zbedne i czy wystarczy rozposcic je tylko w wodzie.
  • VeRtO
    • LPA: 2799

Wysłano 04 lutego 2005 21:03

zgłoś naruszenie
    Hmmm no cóż próbuj. Podobno paru osobom na forum to pomogło, ale raczej wątpie. Lepiej zgłos się do dermatologa. Bierzasz Humavit czy Lewitan?
    You can't stop us !!!
  • Prince$$
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 2844

Wysłano 04 lutego 2005 23:52

zgłoś naruszenie
    miałam kolegę, który robił sobie maseczkę z drożdży ale na wodzie i naprawdę mu to pomagało, po ok 2 tygodniach (co 2 dni maseczka na ok 10 minut) miał cerę, jak bobasek. Spróbuj, ale dodawaj mniej wody niż do picia, bo musi być gęstsza konsystencja. Na ładną cerę dobra jest też herbata bratkowa (do kupienia w aptece - kosztuje ok 4 zł).

pozdro,
    Prince$$
    VISIT www.rallypl.com VISIT
  • wrest

Wysłano 05 lutego 2005 21:48

zgłoś naruszenie
    kupie te herbatke. co mi szkodzi... tyle kasy wydalem na walke z tym "syfem" ze 4 zl nie zrobi roznicy w moim budżecie mam nadzieje ze pomoze :D czyli te maseczke ze zwyklych drozdzy lekko rozrobionych z woda co dwa dni na ok 10 min tak?
  • Prince$$
    • Na forum: 12 lat
    • LPA: 2844

Wysłano 05 lutego 2005 23:43

zgłoś naruszenie
    tak. po konsultacji z kolegą który robił sobie te maseczki mogę dodać jeszcze, że robił on te maseczki codziennie, miał 2 wersje na zmianę:
    1. drożdże + woda (lub mleko)
    2. drożdże + cukier (bez płynów) - też 'zmiękną'

ja od siebie mogę polecić maseczki z zielonej glinki (do kupienia w aptekach) i wizyty u kosmetyczki na oszczyszanie twarzy

pozdro,
    Prince$$
    VISIT www.rallypl.com VISIT
  • wrest

Wysłano 06 lutego 2005 12:23

zgłoś naruszenie
    no ale wizyta u kosmetyczki na oczyszczaniu to ok 40 zl........ wiec wole wydac te sianko na inne rzeczy :D dzieki za informacje!
  • Beciaa
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 530

Wysłano 11 lutego 2005 17:22

zgłoś naruszenie
    Ja pije drozdzie na wodzie (okolo 3/4 kubka) z lyzeczka cukry ... czytalam, zeby pic jej jak wystygna i tez robie sobie maseczke z drozdzy co dwa dni na 15 min. ale najpierw daje troche mleka nagrzewam i wtedy z drodzami zmieszac ! naprawde jest efekt !
  • pola27
    • Nagany: 0
    • Na forum: 9 lat
    • LPA: 252

Wysłano 18 czerwca 2005 19:08

zgłoś naruszenie
    Albo kup sobie LEWITAN ,to takie tabletki drozdzowe,z roznmi domieszkami.Ja mam z mieta pieprzowa.Duze opakowanie ok.200 tabletek ,koszt niecale 10zl.A teraz moze przytocze co jest napisana na opakowaniu ,,dla osob w podeszlym wieku, w stanie ogolnego wyczerpania,w postepujacej miazdzycy,przy dolegliwosciach sercowo-naczyniowych,w w czyrakosci,tradziku,egzmie,przy wypadaniu wlosow,pekaniu kacikow ust.W niektorych zaburzeniach pracy przewodu pokarmowego np.przy wzdeciach.Dodatek miety pieprzowej wzbogaca oddzialywanie preparatu na przewod pokarmowy,watrobe i drogi zolciowe.
  • matee19
    • Trenuje: 1,5
    • LPA: 3712

Wysłano 19 czerwca 2005 09:38

zgłoś naruszenie
    Ale czy po drozdzach na poczatku nei wyskakuje wiecej syfow ?? Jak jest u was ??