SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytanie lollolowi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 820

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4800
Witam. Nie chce zakladac tylu tematow wiec zalozylem 1.
1. Kazdy chodzi na silke po 3 razy tygodniowo. Ja mam silke w domu wiec moge cwiczyc codziennie. Lepiej cwiczyc 3 czy 7 razy?
2. Czy jest jakas roznica w gryfach jesli chodzi o dlugosc np. 180cm,168cm bo chcialbym zakupic i nie wiem ktory wybrac.
3. Jaka najlepiej kupic oliwe z oliwek? Podac nazwe
4. Czy oplaca sie kupic laweczke z go sport. Czy nie polecacie kupowac z takich sklepow?
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2917
1. Lepiej 3 dni 2.Jak ci sie w chacie zmieści to bierz większy 3. Oliva jaka kolwiek 4.Nie polecam kupowania w sklepach typu go sport jest okropnie drogo:(

Sterydom mówię stanowcze czemu nie

napisał(a)
Początkujący
Do pytania 1 i 2: dlaczego?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6335 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25043
Pytanie 1; Wiecej nie znaczy lepiej , 3dni treningu calosciowego to optimum na tak niskim etapie zaawansowania treningowego.
Pytanie 2: Dluzszy lepszy do wyciskan, krotszy tez przydatny do unoszen gdzie dlugosc nieco przeszkadza w utrzymaniu stabilnie gryfu. Oba warto miec w zestawie.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

napisał(a)
Początkujący
ciag dalszy pytan
5. Czy robienie brzuszkow gryzie sie z pakowaniem?
6. to samo tylko bieganie?
7. to samo tylko plywanie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3468
gryf jak najwiekszy. sam kiedys kupilem bodajże 150 cm. i strasznie sie na nim cwiczylo

5,6,7 - mowiac pakowanie zakladam, ze chodzi ci o mase. gryźć sie nie gryzie ale musisz dodac sobie troche kalorii do diety zeby nie zmienila sie przypadkiem z masowki na redukcje k.

Zmieniony przez - frx20 w dniu 2009-03-04 21:11:50
napisał(a)
Początkujący
8. czy ten gryf jest dobry do treningu? http://www.allegro.pl/item563026150_gryf_182_cm_promax_wytrzymaly.html
9.czy bedzie odpowiedni dla mnie bo mam 188cm?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5490
1- http://www.sfd.pl/REGENERACJA-t155970.html
4- ławeczkę kup taką żeby spełniała Twoje oczekiwania nie patrz na firmę
8- miałem identyczną sztangę i nie narzekałem
9- tak
na resztę pytań masz wartościowe odpowiedzi powyżej.
napisał(a)
Początkujący
10.(jubileuszowe) Jakie mogą być przyczyny że strzyka mi w lewym barku. Ten dźwięk szłyszę gdy robię pompki, wyciskam gryfa i hantle? I jak można to wyelminować?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30617
10. Może robisz ćwiczenia źle technicznie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3693
odp 10.
mam tak samo jak dobrze nie rozruszam go przed rzeźnią - bardziej rozgrzany już nie strzyka [;
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy Ciąg

Następny temat

Zestaw....

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Pierś kaczki zapiekana z serem i warzywami Pierś kaczki zapiekana z serem i warzywami Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie