SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytanie lollolowi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 799

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4800
11. Wieczorem w niedziele ważyłem 77kg po wczorajszym treningu wieczorem ważyłem 73,5kg. Oczywiście dużo wczoraj zjadłem.Czy to normalne,że tyle schudłem?
napisał(a)
Początkujący
Pytanie 11 wyjaśnione
12. Czy przeziębienie ma jakiś wpływ na naszą pracę na siłowni tzn. czy efekty pracy są mniejsze?
13. Pytanie dotyczy klasycznych pompek. Jak mają być rostawione nogi: mają być przy sobie czy w odległości np. 30cm?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
12 - przeziębienie to stan choroby czyli osłabienia organizmu, oczywistym faktem jest że nie mamy prawa go dodatkowo przeciążać
13 - kombinuj.
napisał(a)
Początkujący
14. Czy można robić a6w i brzuszki. Czy te 2 rzeczy się wykluczają?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1171 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5490
dobijasz tymi pytaniami. wierzysz w skuteczność a6w ?? próbowałeś już tego treningu, znasz kogoś kto jest z niego zadowolony??? skro w ogóle bierzesz się za a6w to pewnie w to wierzysz, w takim razie po co udoskonalać doskonałość którą każdy ćwiczy ???
albo czarno albo białe ja osobiście proponuję normalny trening brzucha a nie a6w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy Ciąg

Następny temat

Zestaw....

Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Jaka kasza jest najzdrowsza? Jakie węglowodany wybrać? Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Trening na masę - 5 złotych zasad Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki