SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytanie dla ludzi z pojęciem o SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2456

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 285 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7178
Wiatm! Poszperałem po forum ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie javascript: test(''); Jak ma sie winko do prolka? Czy winko lepiej wykorzysta możliwości prolka? tzn. Czy zdobyta masa bedzie wieksza lepszej jakosci i bardziej utwardzone mięsko czy ograniczy retencje wody jaką powoduje prolek a co za tym idzie zmniejszy jego możliwości masowe w trakcie cyklu? wiem ze dobrym połączeniem redukcyjnym jest propek z winem ale czy wino napędzi też prolka jesli chodzi o lepszą mase?

Drugie pytanie: Jakie połączenie lepiej ograniczy spadki pocyklowe, Deka+Prol czy Wino+Prol ?? z góry thx javascript: test('');

.:::Amicum:proba:::Probatum:ama:::.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6678
co ?
napisał(a)
Początkujący
najpierw biez prolo z deka a po skonczeniu zarzuc winko
napisał(a)
Początkujący
2 OPCJE : wino z prolkiem lub deka z prolkiem (CEL-utrzymanie wiekszej masy po cyklu) tak może bedzie prościej dla niektórych ;)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 20544 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125836
prolo z deka to typowo masowy cykl

wino przy prolo dajesz na ubicie

dwa zupelnie inne cykle, czego ty w ogole chcesz?

DreamChaser

napisał(a)
Początkujący
jordanwlkp napisałem CEL-utrzymanie wiekszej masy po cyklu. Czy zrobie to przy połączeniu prolka z deką czy prolka z winem. Mówiąc prościej CO DO PROLONGATUM NA MNIEJSZE SPADKI PO CYKLU I LEPSZEJ JAKOSCI MASE ...WINO CZY DEKA?? ;););)

napisał(a)
Początkujący
ile masz prolo ?????
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 922
kolego sam nie wiesz o co Ci chodzi
1-9deca
1-10enan
8-12 wins

dawki możesz sobie sam dobrać
napisał(a)
Początkujący
a jak n iie masz na deke to prolo z metka i potem winko
napisał(a)
Początkujący
narazie nic nie mam ale jak już ładowałbym 1-10 200ml e5d tylko odpowiedzcie na pytanie ktore zadalem w pierwszym poscie bez zbednego kombinowania:P tak bedzie najprosciej:D

napisał(a)
Początkujący
a jakie masz wino
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie ; ]

Następny temat

Nolwadex, Clomid i HCG a nerki

Leksykon suplementacji: N-acetyl-l-cysteina Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Trening funkcjonalny Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi?