SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie co do martwego ciagu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 484 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6276
ile serii po ile powtorzen robic na martwym ciagu?

moim celem jest wzmocnienie dolnych partii miesni czyli sila.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2328
witam na poczatek wylacznie do Berego - Bery, Ty naprawde w niegrzeczny sposob formulujesz wypowiedzi, jesli ktos wg Ciebie nie mial racji, nie musisz po nim "jechac". zazwyczaj wcale nie argumentujesz swojej krytyki - piszesz, ze nie, bo nie... Nie krytykuje tego co piszesz, ale jak piszesz,okazujac wielu forumowiczom pogarde i wrogosc. Racji w tym co mowisz jest sporo, powtarzasz bowiem powszechne podstawy sporow silowych, z drugiej strony jednak jestes w swojej ocenie malo elastyczny. albo biale albo czarne. jak na sile jest do 4 ruchow to 5 powtorzen juz bedzie calkowicie bez efektu? (to jedynie przyklad, zebys sie tego prosze nie przyczepil)
a wracajac do tematu postu
- ja koledze z dwuletnim stazem radzilbym zostac w seriach po min 4-6 powtorzen np 10-8-6-4-4, 2 lata to TYLKO 2 lata (i 17 lat...) i po co ryzykowac kontuzja.
- nie napisal ze mu ta sila potrzebna do zawodow - czyli pewnie chodzi o jego satysfakcje a to mu da rowniez zrobienie 6 ruchow na obecnie maks. ciezarze.
- Bery odroznij cwiczenie ukierunkowane na zawody itp (tu masz 100 proc racji, nalezy dac z siebie wszystko) i cwiczenie jako AMATOR...
- a co do powtorzen mniej niz 6 to nie zawsze to takie proste Bery, ja nie uzywam tasm - jestem przekonany, ze skoro nie utrzymam sztangi to wiekszy ciezar rozwala mi nadgarstki i lokcie(widze to jako naturalna bariere ochronna organizmu) i tak sie sklada, ze bez tasmy nie podniose wiecej niz 190. wole tym zrobic kilka ruchow niz ustanawiac rekord dzielnicy :/
- i na koniec Bery, oczywiscie, moze to Ty masz racje, znasz te uniwersalne-odpowiednie dla wiekszosci, ale mozesz postarac sie uciec od uwag typu: "bez sensu... ".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
4 serie koljeno 10,8,8,6 progresja cieżaru.

A tak przy okazji, jaki staż ?? Dieta ?? Trening ??

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
4 serie koljeno 10,8,8,6 progresja cieżaru.
to jest wg. ciebie ilosc seri i powt na sile? to gratuluje bo tak machac to mozesz sobie, ale tym sily ie zbudujesz.
Progresja to sprawa indywidualna, nie ma zadnej zasady na to.

Do autora, bez podstawowego info o tobie nic sie nie da powiedziec.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
Tak jak kolega powyzej napisal. 4 serie po 10,8,8,6 z duza progresja ciezaru. Pamietaj aby robic to technicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
milanoss
jesli sie z tym zgadzasz uzasadnij, tak samo jak BączAs.

Bo dla mnie z sila to nie ma nic wspolnego.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
wedlug mnie sila na martwym idzie bardzo szybko przy takich powtorzeniach. mi przez rok przyszlo ponad 50 kg na martwym jak tak robilem. Choc przyznam ze czasem robilem tez mniej powtorzen(8,8,6,6) i moim glownym celem byla masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
A co to ma wspolnego z tematem? pytanie jest jasno napisane, to co jest podane nie ma nic wspolnego z dobra odpowiednia, na ktora i tak nie ma jasnej odpowiedzi. 10powt to nie jest na zadna sile.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
to jakie wedlug Ciebie powinny byc powtorzenia na sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Nie widze tutaj zadnego info o autorze, wiec co tu pisac??

staz,wiek,aktualny plan, poprzedni plan, przeciwskazania etc. A przedzial ogolnie 1-4,1-6, jesli chodzi o powt, serie i powt to moze byc 3x3,5x5 jest wiele opcji, pytanie jest tak zadane ze mozna art pisac na ten temat. Zalezy od wielu rzeczy, nie ma dla kazdego jednej jasnej odpowiedzi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4284
no widzisz więc nie chrzań że nasze odpowiedzi są do bani...

by My Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4364
Ja również nie widzę, problemów żeby ćwiczył w konfiguracji 10,8,8,6 (chociaż lepsze efekty siłowe napewno da system 5x5, ktory sam stosuje), ale skoro kolega zadaje takie pytania to raczej nie jest doświadczony w tym temacie, wiec na początek powtórzenia od 10-6 są jak znalazł i mylisz się Bery, że na tym siły nie zrobi!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pewne zmiany

Następny temat

powrot po 4 miesiacach

WHEY premium