SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytanie??????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 573

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2328
witam , mam takie pytanie trochę z ciekawości i chęci nabycia wiedzy , czy znacie może jakieś ćwiczenia z hantlami, sztangą , bez użycia ławki???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 9858 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 59190
www.kulturystyka.pl/atlas 

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2328
nie o to mi chodzi ... tam raczej nic nie znajde
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6019 Wiek 12 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35589
Bosheee! Jest mnóstwo ćwiczeń bez użycia ławki - przysiady, MC, uginania, wiosłowanie, wyciskanie w staniu. W atlasie wszystko jest, poszukaj

"In the end, everybody bleeds the same"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94903
nie o to mi chodzi ... tam raczej nic nie znajde

Tam znajdziesz wszystko.

Ale nie chce Ci sie po prostu szukac.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6465
nie chce Ci sie po prostu szukac dobrze powiedziane

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

napisał(a)
Początkujący
qrwa sorki ale nie zaznaczyłem że chodzi mi o ćwiczenia na klate
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23462 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94903
Też są.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW z priorytetem??

Następny temat

Pytanie o trening

Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Co powoduje choroby serca, tłuszcze, cholesterol a może białka zwierzęce? Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Trener Ksiądz pręży muskuły na plaży w Łebie Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Jem mało a waga stoi w miejscu, w czym problem? Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową Aminokwasy EAA skutecznie budują masę mięśniową 7 przykazań stosowania węglowodanów 7 przykazań stosowania węglowodanów Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ranking IFBB 2018 - Bikini Fitness Ciasto z rabarbarem - wersja light Ciasto z rabarbarem - wersja light Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe Ranking IFBB 2018 - Fitness plażowe