SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam ostatnio jak oglądałem dokument pt:"Klatka" widziałem jak przed ustawkami biorą tabletki przeciw bólowe w sumie przydałoby mi sie takie cos przed dyskoteką bo różnie bywa i mam pytanie: czy takie tabletki idzie dostac w aptece bez recety jakie noszą nazwy ile kosztują i jakie są tego skutki uboczne z góry thx za odpowiedz

.......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4428 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
być może łykali jakis słodzik, który ktoś im wcisnął, mówiąc, ze to jakis "świetny środek" (znam takie przypadki, ale o pozytywnej wymowie),
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to też jest MOŻLIWE !! :)
i ma lepsze efekty niż farmakologia :)

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no widzisz poewnie sa to wg MODERATORA zakazane sposoby ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
boofi wyslij mi na mojego meila to oki? to to jest ważne do mnie o co chodzi z tymi słodzikami bo jestem ciemny juz ci teraz dałem soga:) podaj mi fokładną nazwe jak cos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mala prosba

Następny temat

BIELACTWO!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!

WHEY premium