SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytania dotyczace diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 617

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 552
1. Mam diete na masę i np. jak nie zjadłem w jeden dzień 8 posilkow dziennie o nie jadłem to co mam rozpisane co mam jeść tylko jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie?
2.Czy np. jak ja ćwicze w środę,czwartek,sobota,niedziela i np. nogi mam w czartek i jak ich nie zrobię w czwartek i w tym tygodniu to nic się nie stanie? bo np. mi coś wypadło i nie mogę akurat tej partii zrobić w tym tyg.
3.W diecie mam bardzo dużo sera białego czy można go czymś zastąpić tylko nie mięsem.?
4. Czy będzie dobrze jak jem prawie 3 razy ser biały w ciągu dnia?
9.35 serek wiejski,11.35 100g sera białego, i przed snem 22.40 100g sera białego?
5. Czy mogę np. 100g sera białego zmieszać z 2 łyżeczkami płaskimi cukru? bo sam to już nie mogę tego jeść bo mnie cofa.
6. Czy steki/ czy te mieso do hamburgerow z biedronki co się tylko je podgrzewa będą dobre do diety bo nie mam innego wyjcia i kurczaki z rozna.Niestety jestem w internacie i nie mogę niczego innego przygotować..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 7513 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58456
1 Posiłków możesz jeść i 4 w ciągu dnia, jeśli zdołasz w nich zmieścić tyle kalorii. Jeśli chodzi o fast foody itd. to raz na dłuższy okres czasu możesz sobie pozwolić.
2 Jeśli zdarza Ci się to rzeczywiście sporadycznie, to nic się nie stanie. Starałbym się jednak, o ile to możliwe, dodawać zaległe ćwiczenia na nogi np. tuż po treningu na klatkę i w ten sposób odrobić zaległości.
3 - ryby, jaja, odżywka proteinowa.
4 - to nie jest ogromna ilość, może być
5 - możesz, ale uwzględnij ten cukier w dziennym bilansie kalorycznym.
6 - nie. Radziłbym zajrzeć do działu Kuchnia SFD, może znajdziesz jednak coś dla siebie?

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-03-23 01:12:15

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 18245
"jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie? " - masy nabierzesz ale tłuszczowej..

Po pierwsze przejrzyj te tematy http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Po drugie wrzuć ankiete działu http://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

Po trzecie wróć jak przeczytasz wszystko
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13310 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51006
cezet1995
1. Mam diete na masę i np. jak nie zjadłem w jeden dzień 8 posilkow dziennie o nie jadłem to co mam rozpisane co mam jeść tylko jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie?
2.Czy np. jak ja ćwicze w środę,czwartek,sobota,niedziela i np. nogi mam w czartek i jak ich nie zrobię w czwartek i w tym tygodniu to nic się nie stanie? bo np. mi coś wypadło i nie mogę akurat tej partii zrobić w tym tyg.
3.W diecie mam bardzo dużo sera białego czy można go czymś zastąpić tylko nie mięsem.?
4. Czy będzie dobrze jak jem prawie 3 razy ser biały w ciągu dnia?
9.35 serek wiejski,11.35 100g sera białego, i przed snem 22.40 100g sera białego?
5. Czy mogę np. 100g sera białego zmieszać z 2 łyżeczkami płaskimi cukru? bo sam to już nie mogę tego jeść bo mnie cofa.
6. Czy steki/ czy te mieso do hamburgerow z biedronki co się tylko je podgrzewa będą dobre do diety bo nie mam innego wyjcia i kurczaki z rozna.Niestety jestem w internacie i nie mogę niczego innego przygotować..

Ogólnie to musisz sobie ułożyć jak jadłospis.
Ale produkty typu parówki, gówno z postaci kotleta do hamburgera etc. to zapomnij.
napisał(a)
Początkujący
czy na śniadanie mogę np. zamiast płatków owsianych to zjeść nesqiki z mlekiem?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 7513 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58456
cezet1995
czy na śniadanie mogę np. zamiast płatków owsianych to zjeść nesqiki z mlekiem?

Nie, nesquiki to shit.

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1292 Napisanych postów 43333 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415288
im mniej gotowe rzeczy tym lepiej

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
a co zamiast oliwy z oliwek na noc?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 613 Napisanych postów 36391 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296854
orzechy włoskie np.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 13310 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51006
napisał(a)
Początkujący
Co do masła orzechowego to radzę bardzo na nie uważać, bo zdecydowana większość z nich ma jakieś ultra-niezdrowe dodatki i była poddawana obróbce termicznej, która zamienia zdrowe tłuszcze w najgorszy syf. Patrz na etykietkę, jeśli będzie na niej coś oprócz orzechów to się wystrzegaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak rezultatów, a wręcz pogorszenie się sytuacji

Następny temat

przesada?

Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Trening FBW - 10 zalet stosowania Full Body Workout Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol Leksykon suplementacji: DMAE Dimetyloaminoetanol TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie TOP 10 najlepszych sylwetek na świecie Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Dlaczego brakuje jaj w sklepach? Rogale Świętomarcińskie Rogale Świętomarcińskie Trening w nocy, czy to ma sens? Trening w nocy, czy to ma sens? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Trening zwiększający atrakcyjność kobiet Trening zwiększający atrakcyjność kobiet