SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

pytania dotyczace diety

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 552
1. Mam diete na masę i np. jak nie zjadłem w jeden dzień 8 posilkow dziennie o nie jadłem to co mam rozpisane co mam jeść tylko jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie?
2.Czy np. jak ja ćwicze w środę,czwartek,sobota,niedziela i np. nogi mam w czartek i jak ich nie zrobię w czwartek i w tym tygodniu to nic się nie stanie? bo np. mi coś wypadło i nie mogę akurat tej partii zrobić w tym tyg.
3.W diecie mam bardzo dużo sera białego czy można go czymś zastąpić tylko nie mięsem.?
4. Czy będzie dobrze jak jem prawie 3 razy ser biały w ciągu dnia?
9.35 serek wiejski,11.35 100g sera białego, i przed snem 22.40 100g sera białego?
5. Czy mogę np. 100g sera białego zmieszać z 2 łyżeczkami płaskimi cukru? bo sam to już nie mogę tego jeść bo mnie cofa.
6. Czy steki/ czy te mieso do hamburgerow z biedronki co się tylko je podgrzewa będą dobre do diety bo nie mam innego wyjcia i kurczaki z rozna.Niestety jestem w internacie i nie mogę niczego innego przygotować..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 7513 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58456
1 Posiłków możesz jeść i 4 w ciągu dnia, jeśli zdołasz w nich zmieścić tyle kalorii. Jeśli chodzi o fast foody itd. to raz na dłuższy okres czasu możesz sobie pozwolić.
2 Jeśli zdarza Ci się to rzeczywiście sporadycznie, to nic się nie stanie. Starałbym się jednak, o ile to możliwe, dodawać zaległe ćwiczenia na nogi np. tuż po treningu na klatkę i w ten sposób odrobić zaległości.
3 - ryby, jaja, odżywka proteinowa.
4 - to nie jest ogromna ilość, może być
5 - możesz, ale uwzględnij ten cukier w dziennym bilansie kalorycznym.
6 - nie. Radziłbym zajrzeć do działu Kuchnia SFD, może znajdziesz jednak coś dla siebie?

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2013-03-23 01:12:15

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18246
"jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie? " - masy nabierzesz ale tłuszczowej..

Po pierwsze przejrzyj te tematy http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html

Po drugie wrzuć ankiete działu http://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

Po trzecie wróć jak przeczytasz wszystko
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13320 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51245
cezet1995
1. Mam diete na masę i np. jak nie zjadłem w jeden dzień 8 posilkow dziennie o nie jadłem to co mam rozpisane co mam jeść tylko jakieś chipsy słodkie napoje i słodycze to nic się nie stanie?
2.Czy np. jak ja ćwicze w środę,czwartek,sobota,niedziela i np. nogi mam w czartek i jak ich nie zrobię w czwartek i w tym tygodniu to nic się nie stanie? bo np. mi coś wypadło i nie mogę akurat tej partii zrobić w tym tyg.
3.W diecie mam bardzo dużo sera białego czy można go czymś zastąpić tylko nie mięsem.?
4. Czy będzie dobrze jak jem prawie 3 razy ser biały w ciągu dnia?
9.35 serek wiejski,11.35 100g sera białego, i przed snem 22.40 100g sera białego?
5. Czy mogę np. 100g sera białego zmieszać z 2 łyżeczkami płaskimi cukru? bo sam to już nie mogę tego jeść bo mnie cofa.
6. Czy steki/ czy te mieso do hamburgerow z biedronki co się tylko je podgrzewa będą dobre do diety bo nie mam innego wyjcia i kurczaki z rozna.Niestety jestem w internacie i nie mogę niczego innego przygotować..

Ogólnie to musisz sobie ułożyć jak jadłospis.
Ale produkty typu parówki, gówno z postaci kotleta do hamburgera etc. to zapomnij.
napisał(a)
Początkujący
czy na śniadanie mogę np. zamiast płatków owsianych to zjeść nesqiki z mlekiem?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 7513 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 58456
cezet1995
czy na śniadanie mogę np. zamiast płatków owsianych to zjeść nesqiki z mlekiem?

Nie, nesquiki to shit.

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1575 Napisanych postów 45755 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458449
im mniej gotowe rzeczy tym lepiej

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
a co zamiast oliwy z oliwek na noc?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 297095
orzechy włoskie np.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13320 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 51245
napisał(a)
Początkujący
Co do masła orzechowego to radzę bardzo na nie uważać, bo zdecydowana większość z nich ma jakieś ultra-niezdrowe dodatki i była poddawana obróbce termicznej, która zamienia zdrowe tłuszcze w najgorszy syf. Patrz na etykietkę, jeśli będzie na niej coś oprócz orzechów to się wystrzegaj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak rezultatów, a wręcz pogorszenie się sytuacji

Następny temat

przesada?

Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Angelica Hernandez - piękność z Kolumbii Paweł Głuchowski wraca do gry! Paweł Głuchowski wraca do gry! Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Nie żyje Tim De Wever Nie żyje Tim De Wever Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Nawodnienie organizmu: 7 rzeczy, które musisz wiedzieć o nawadnianiu Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane