SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

push and pull

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ale jak chciałbyś aby wyglądała ta trójseria n biceps w dniu siłowy?
Face pull możesz dać ewentualnie flarowe podciąganie sztangielki jednorącz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Sory źle napisałem. Chodziło mi o hipertrofie ale nie wiem czy byłby to dobry pomysł np. Uginanie sztangi + młotki modlitewnik + Uginanie hantelek w siadzie.

Tak się jeszcze zastanawiam czy nie zmienić ćwiczeń przy sile. Ewentualnie pozmieniać, że tydzień rozpoczynam od pull a kończę push
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Uginanie w siadzie zrób na ławce skośnej to już będzie taka dobitka dla głowy długiej.
W sile jeśli jest ciągły progres to nie ma sensu za dużo kombinować czasem kosmetyczne zmiany wystarczą.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ok, zastosuje twoje uwagi. Jak się będzie miała sprawa przy progresji w trojserii na biceps? Jadę stałym ciężarem czy starać się zwiększać choć może być na początku ciężko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Musisz dobrać ciężar na pierwszych treningach bo i tak każdy człon wykonujesz na innym sprzęcie więc ciężar w poszczególncyh członach może się różnić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeszcze kwestia zakresu powtórzeń, bo mam przedział załóżmy między 12 a 8 powtórzeń. Stosować widełki czy w każdej serii inna liczba schodząc tym samym w dół ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Nie skupiaj się na tym za bardzo ważne żebyś się zmieścił w tym przedziale i ciężar dobierał tak aby nie zejść poniżej.
Uginanie ze sztangą rob podchwytem na szerokość barków

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Ok, bo szczerze to do tej pory robiłem w ten sposób że wykonywałem max ilość powtórzeń. No chyba, że miałem ciężki dzień więc zatrzymałem się na tej dolnej granicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
W tych pierwszych seriach możesz robić 12 nawet we wszystkich jak Tobie wygodniej tak abyś po prostu nie schodził poniżej.
Daj znać jak będziesz po treningu jaki weszło uginanie na ławce skośnej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Wczoraj robiłem trójserię i trening kozak. Bicepsy rozrywało, musiałem zastosować dłuższą przerwę jak 1min, ale ważną sprawą jest również odpowiednie dobranie ciężaru. Nie ma co się porywać w tym wypadku na jakieś kolosalne ciężary :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST- faza negatywna

Następny temat

Goral-Dol do oceny

WHEY premium