SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

publiczne finansowanie sportu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4553
Witam,
piszę pracę o finansowaniu sportu ze środków publicznych. Może wiecie skąd mófgłbym wziąść informacje na ten temat? Zamierzam napisać o:
-przepływie pieniędzy w kontekście finansowania sportu (do budżetu, do samorządów, do funduszy, z budżetu do organizacji, komitetów, samorządów itp.)
-akty prawne
-państwowe organizacje, instytucje oraz różne szczeble administracji zajmujące się sportem
-jakieś statystyki, porównania różnych okresów

Proszę o pomoc jeżeli macie jakieś wiadomości na ten temat. Może jakieś linki? Albo książki lub czasopisma? (do tej pory byłem w MENiS i bibliotece AWF).
Z góry dziękuję

Pawełek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
a na googlach szukales ??

wpisuj rozne hasła powinienes cos znalezc

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4553
hehe, dzięki za radę :) jasne, że szukałem. to co jest łatwo dostepne w necie raczej mam, ale będę wdzieczny za wszelką pomoc (najlepiej konkretne linki). myślałem, że może ktoś zajmował się tym tematem w mniejszym lub większym zakresie?

Pawełek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
hmmm w tym dziale malo kto Ci pomoze sprobuj w sportach ogolnorozwojowych , ale mysle ze jeszcze mozesz poratowac sie www.ufd.pl i tam tez zadac to pytanie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2
Pawelek022!!!
Znalazłem ten post, ale widzę, że pisałeś go kilka lat temu. Piszę pracę o podobnej tematyce zahaczającej również o tematykę finansowania sportu ze środków publicznych. Też mam mały problem żeby znaleźć odpowiednią literaturę. Czy masz coś co mogłoby mi pomóc? Proszę o kontakt na maila: [email protected]

Z góry dziękuję!!!

Zmieniony przez - lord_macias w dniu 2011-11-01 18:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
nie odkopuj tematu gdy uzytkownik byl : Ostatnio aktywny 2009-01-10 15:07:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Kolega Pawelek022 nie był aktywny od 2 lat więc wątpię żeby Ci pomógł ale życzę powodzenia ....

Zdr

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Raz ze nie aktywny od 2 lat, a dwa po co odkopujesz temat, ma podane GG to napisz, może ma ten sam nr. albo pisz na PW jak ma tą samą pocztę to odczyta.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Mógł zmienić GG, może nie wchodzić na forum, ale mail mało kto zmienia i może dostał powiadomke. Nie ma co na niego szczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
"może dostał powiadomke" skoro jest nie aktywny na forum od 2 lat, to też wątpię by sprawdzał powiadomki i interesował się co się tu dzieje
Ale ok nie ma co dale odświeżać tematu i robić syf

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa Grupa Koszykówki w Krakowie!

Następny temat

Odżywki domowej Produkcjii

WHEY premium