SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przysiad a ułożenie nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
witam! mam 15 lat i niedługo (wtedy kiedy przejdę na rzeźbę), mam zamiar robić przysiady. jest tylko jeden mały problem: przy przysiadach ciężko mi ułożyć nogi tak prosto, tylko muszę je lekko zgiąć w bok. czy to w czymś przeszkadza? czy jeżeli podczas przysiadów z lekko zgiętymi nogami, będę czuł mięśnie nóg (czworogłowe czy tam jakieś), to śmiało mogę walić przysiady? z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
aha czyli rozstaw nóg nie ma większego znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Ja myślę, że ma i to chyba nawet duże. Są przede wszystkim dwa rodzaje przysiadów chyba zwykły i kulturystyczny. Zwykły to taki jaki pokazany jest na atlasie i daje on lepsze przyrosty siły wg. mnie i jest generalnie cięższy bo powtórzenia są pełne, jest też nieco kontuzyjny i trzeba uważać, natomiast kulturystyczny jest robiony w rozkroku i ruch kończy się przy uzyskaniu kąta 90 stopni między kolanem a udem - tutaj o kontuzję wręcz trudno, jednak będzie mniejszy przyrost siły ale chyba lepsze pobudzenie do wzrostu. Ja robię kulturystyczne bo boję się kontuzji kręgosłupa w moim wieku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny

Następny temat

Mam problem z rospiska

WHEY premium