SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przygnieciony %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
siema
grande problemo
nie mam z kim cwiczyc a nie chce zeby powtorzyla mi sie sytuacja przygniecienia sztanga z ostatniego trneingu na kaltke... jakies pomysly??

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Ja juz tak miałem ze musiałem sturlać z siebie sztange i długo rozwazałem co by na to poradzić a to skutkuje bo jak odpowiednio ustawisz taborety to sztanga dotknie ci klatki a w razie Wtam zostanie sprawdzone przetestuj zobaczysz!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-08-24 22:11:45

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
nie rob sztanga klaty

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
lol robie sztanga klate i potem sztangielkami!! wez cos madrzejszego chlopie wymyusl

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4669
zatrudnij sobie pomocnika ćwicz w zbroji , niewiem co jeszce .... cos mi sie wydaje ze tu ci pomoc nie morzemy

Zmieniony przez - TenGoTendy w dniu 2006-08-21 10:13:01

tańcz, idź w bal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
nie wiem moze macie jakeis pateny... tyyy ale ta zbroja to kusząca
myslalem zeby bez zaciskow sprobowac ale mi talerze sie zsuwaly na konce jak na koncowych seriach dawalem juz max wysilku

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 437 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5984
jak czujesz ze ostatnie powtorzenie ledwo poszlo, to po prostu nie rob nastepnego, ja cwicze sam caly czas i nie mam takich problemow. Co to tego pomagania, to przypomnial mi sie jeden motyw . Kiedys wbilem na silke i tam moj kumpel cwiczyl klate z bratem i takim ziomkiem, co chyba myslal, ze wszystko wie. Nie widzialem jak robili plaska, dopiero gorna na sztandze. W pewnym momencie patrze, moj kumpel kladzie sie pod sztange 70 kg, se mysle silny skubaniec ( chudy jest ), wzial ta sztange i ani razu nie wycisnal, a gosc mu 10 razy pomogl, potem zalozyl 80 i to samo tez 10 razy z pomoca , sie okazalo ze cwicza tak juz z pol roku i to dobre na sile jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
przywiaz sztange z obu stron sznurem do jakiegos uchwytu ktory zamocujesz w suficie, sznur takiej dlugosci zeby w razie czego sztanga zatrzymala sie 1 cm przed klata i ładujesz ;)

ajt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Cześć Gwjazdor.

Spróbuj klatkę samymi sztangielkami Krzychu666 propaguje taki trening. Napewno będzie to dobra odmiana. Ja ćwiczę na samych sztangielkach klatkę od 2 tygodni i dają popalić. Zakwasy gwarantowane. Odwiedź mój temat o klatce, a tam znajdziesz mój nowy trening

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Poproś kogoś, aby Ci przytrzymał sztange pod koniec.Chyba zawsze jest ktoś na siłowni.Ja proszę ludzi o pomoc i nie odmawiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4321
Gwiazdor - wez cos madrzejszego chlopie wymyusl

heh, moze tez cos zrobic i Ci podrzucic, potrenowac za Ciebie czy cus?

Ale ad rem, myslalem juz kiedys o czyms takim. Np. solidna konstrukcja wylapujaca sztange tuz przed klata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
kamilos18 - ja zawsze jestem pewny ze jeszcze dam rade a historyjke daj tez do dzialu o smiesznych sytuacjach na silowniach bedzie beka

SroPRO - dobre dobre tylko czy sufit wytrzyma

Czawaj - przeczytalem Twoje artykuly nawet po kilka razy a trening mam taki

wyciskanie na płaskiej 12/10/8/6
wyciskanie na skosie górnym sztangielkami z supinacją 3x10-12
rozpiętki na skosie dolnym 3x10-12

Gangsta17 - mowie ze nie mam nikogo - ćwicze u siebie

isbjorn - ja tez o tym myslalem tylko jak to zrobic?? ma ktos projekty suwnicy smitha??

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK POSZERZYC KLATKE I ... ???

Następny temat

Trening do oceny %-)

Wiecej